Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Ya çok sevindim gerçekten 🥹 inşallah süreç sorunsuz ilerler güzel haberler bize de umut oluyor iyi ki haber verdin bize de🥰 kararsız kalmıştım deneyelim o zaman en fazla ona harcadığım para boşa gider birsey kaybetmeyiz 2 aydır Dr a da onca para döktük olmadı Bi de buna verelim bakalım 😅 ovulasyon testinin ne zaman siliklesecegini nasıl bilcez ki ilişki günlerini nasıl ayarlayacağım bilemiyorum tam olarak 😅 ilk koyu gördüğün günü 1. Gün olarak mı değerlendirdiniz kaç günde siliklesti 🤔
Koyulasmaya baslayana kadar adet bitiminden sonra birer ikiser gun arayla iliski olsun. Sonra testte koyulasmaya basladigini goreceksiniz zaten koyulasinca ust uste iliski deneyin tam koyulasinca bir ya da iki gune siliklesiyor zaten biz siliklestigi gunde iliski oldu sonra olmadi

Ya çok sevindim gerçekten 🥹 inşallah süreç sorunsuz ilerler güzel haberler bize de umut oluyor iyi ki haber verdin bize de🥰 kararsız kalmıştım deneyelim o zaman en fazla ona harcadığım para boşa gider birsey kaybetmeyiz 2 aydır Dr a da onca para döktük olmadı Bi de buna verelim bakalım 😅 ovulasyon testinin ne zaman siliklesecegini nasıl bilcez ki ilişki günlerini nasıl ayarlayacağım bilemiyorum tam olarak 😅 ilk koyu gördüğün günü 1. Gün olarak mı değerlendirdiniz kaç günde siliklesti 🤔
DBA24B54-E418-4320-A0D8-B82F7F2BACFC.jpeg

Eklentiler

• 638D9D48-3F62-400C-94AC-02D03FCA5741.jpeg
    638D9D48-3F62-400C-94AC-02D03FCA5741.jpeg
    123,4 KB · Görüntüleme: 8
  • 7718C7F3-9CEA-409E-B94A-141AA98FDBB8.jpeg
    7718C7F3-9CEA-409E-B94A-141AA98FDBB8.jpeg
    147,1 KB · Görüntüleme: 8
Koyulasmaya baslayana kadar adet bitiminden sonra birer ikiser gun arayla iliski olsun. Sonra testte koyulasmaya basladigini goreceksiniz zaten koyulasinca ust uste iliski deneyin tam koyulasinca bir ya da iki gune siliklesiyor zaten biz siliklestigi gunde iliski oldu sonra olmadi

Belki fikir olur
Anladım çok teşekkür ederim 🥰 bebişi görünce de haberdar et bizi lütfen 🥰

Kızlar ben elendim 😅 bugün adet oldum tam 14.günümde, umarım sizlerin pozitif olur 🙏🏻
Bende bugün regl oldum 17.ci günüm de hayırlısı inşallah birdahaki aya olur tekrar başlıcam ben aslında tedaviye başlamicaktım erken pes etme dedi arkadaşlarım destek oldular bu son olcak ama 3.cü tedavim olcak çünkü

Bende bugün regl oldum 17.ci günüm de hayırlısı inşallah birdahaki aya olur tekrar başlıcam ben aslında tedaviye başlamicaktım erken pes etme dedi arkadaşlarım destek oldular bu son olcak ama 3.cü tedavim olcak çünkü
Yeni ay yeni umutlar demek üzülme pes etmek zaten yok 😇 benim regl bitti beslenmeme daha dikkat etmeye başlayacağım ben de bugun itibariyle. Bi de yumurtlama masajı var onu başladım youtubeda var ilacın etkisi devam ediyor bu ay madem günlük birkaç dakika buna ayırmaktan zarar gelmez hem sadece yumurtlama olana kadar yapılıyor denemek istersen regl bitince baslaniyor. Embriyolog da doğurganlık masajı önermiş bu iki masaj birbirine benziyor zaten mantığı da yumurtaliklara giden kan akışını arttırmak ve boylece daha kaliteli yumurta olusmasi 😊 ilaç tedavisi alırken yapılması uygun mu bilmiyorum ama onu Dr una muhakkak sor ben ilaç tedavisine ara verdiğim için ve yumurtaliklarimda bi sorun olmadigi icin kendim deniyorum

X