Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Yumurtalıklarım baya ileri derece pcos ama pcos olman sıkıntı değil dedi çikolata kisti yüzünden olmuyormuş benim yumurtalıklarımı kalitesiz hale getiriyormuş Buda düşük yada gebe kalmama sorununa yol açıyor ikinci kez klomen kullandım dedim bu tedavileri unut baştan başlıcaz dedi onları saymıyorum dedi klomenden daha iyi ilaç yazdı letu verdi pazar başlayıp 7 gun kullanıcam ayın 7 sinde kontrole çağıracak.

birde düşük kimyasal gebelik geçirdiğimi söyledim bu iyi bişi dedi tüplerin açık hamile kalabildiğimi gösteriyor ama çikolata kisti kimyasal veya düşük gebe kalamama yapıyor yumurtayı kalitesizleştirdiği için letu da bakalım ne olcak. Letu çok güzel geliştiriyormuş yumurtalıkları
Güzel şeyler söylemiş inşallah bu ilaçla olur bu sefer 😊🤲

Ağrınız varmı femara kist yapmaz bence yumurtan çatladıysa kist olucağını zannetmiyorum.
Çatladı mi bilmiyorum kontrole çağırmıyor igneden sonra. Ancak regl olunca yeni tedavi öncesi çağırıyor. Genel olarak ağrım yok ama bugün biraz kasıklarımda batma oldu ondan sonra o dediğim akıntılar geldi. Buraya yazdiktan sonra ne ağrı ne akıntı yok. Ama yelek giyip sıcak şeyler içtim rahatlatti. Üşütme desem hiçbir zaman usutunce böyle olmadı. Kist olsa ağrı geçmez öyle hemen ama. Bilmiyorum ki dengem şaştı iyice bakalım bu ay regl döngüm nasil olacak gebelik olmazsa

X