Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Koyulasmaya baslayana kadar adet bitiminden sonra birer ikiser gun arayla iliski olsun. Sonra testte koyulasmaya basladigini goreceksiniz zaten koyulasinca ust uste iliski deneyin tam koyulasinca bir ya da iki gune siliklesiyor zaten biz siliklestigi gunde iliski oldu sonra olmadi

Eklentiler

• 638D9D48-3F62-400C-94AC-02D03FCA5741.jpeg
    123,4 KB · Görüntüleme: 8
  • 7718C7F3-9CEA-409E-B94A-141AA98FDBB8.jpeg
    147,1 KB · Görüntüleme: 9

Belki fikir olur
Anladım çok teşekkür ederim bebişi görünce de haberdar et bizi lütfen

Kızlar ben elendim bugün adet oldum tam 14.günümde, umarım sizlerin pozitif olur
Bende bugün regl oldum 17.ci günüm de hayırlısı inşallah birdahaki aya olur tekrar başlıcam ben aslında tedaviye başlamicaktım erken pes etme dedi arkadaşlarım destek oldular bu son olcak ama 3.cü tedavim olcak çünkü

Yeni ay yeni umutlar demek üzülme pes etmek zaten yok benim regl bitti beslenmeme daha dikkat etmeye başlayacağım ben de bugun itibariyle. Bi de yumurtlama masajı var onu başladım youtubeda var ilacın etkisi devam ediyor bu ay madem günlük birkaç dakika buna ayırmaktan zarar gelmez hem sadece yumurtlama olana kadar yapılıyor denemek istersen regl bitince baslaniyor. Embriyolog da doğurganlık masajı önermiş bu iki masaj birbirine benziyor zaten mantığı da yumurtaliklara giden kan akışını arttırmak ve boylece daha kaliteli yumurta olusmasi ilaç tedavisi alırken yapılması uygun mu bilmiyorum ama onu Dr una muhakkak sor ben ilaç tedavisine ara verdiğim için ve yumurtaliklarimda bi sorun olmadigi icin kendim deniyorum

Teşekkür ederim desteklerin için YouTube direk yazınca çıkarmı ben yarın gidicem doktora doktorumu da değiştirdim çok iyi alanında uzman bir doktora randevu aldım zor bulabildim çünkü randevu kalmıyor benim arkadaşlarım hep o doktora gidip sonuç aldılar sizide bilgilendircem burdan dediklerini sizede faydam olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…