Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
işte benimde ilk regl de atamamış o ayı es geçtik ama 14 gün erken oldum regli. ve hiç sekmezdi 28 günden. :) Allah yardımcımız olsun .
Amin. 14 gün de çok erkenmiş, normalde yumurtlama zamanı oluyor regl'den 14 gün öncesi.

Ben de geçen ay 30 lu almıştım yarısı duruyo :) bu ay yumurta takibi yaptırıyorum nasılsa diye kullanmadım hiç canım. Çatlamazsa koyulaşmayabilir ama bana 1-2 güne koyulaşabilir gibi geldi

Birazdan tekrar yapicam bakalim.zaten bu ay catlama ihtimalinin olnadigini dojtor soyledide .önümüzdeki 2ay kendin takip et yumurtlamani dediya alişmaya çalisiyorum.ama itiraf ediyim hicbisry anlamadim bu işten.:)

Birazdan tekrar yapicam bakalim.zaten bu ay catlama ihtimalinin olnadigini dojtor soyledide .önümüzdeki 2ay kendin takip et yumurtlamani dediya alişmaya çalisiyorum.ama itiraf ediyim hicbisry anlamadim bu işten.:)
Ovulasyon testi işi biraz karışık canım ya. İlk kez geçen ay kullandım hiç çatlamıcak sandım. Normalde 14-15.gün çatlaması gerekiyodu. 15.gün baya koyuydu ama tam diğeri gibi kırmızı değildi, ertesi gün baktım daha silik. hatta 16.gün doktora gittim daha çatlamamış yakında çatlar dedi. Çatladı diye düşündüm, sonraki gün bi yaptım 17.gün kıpkırmızı. Yani günden güne koyulaşmadı benimki pek, genelde silik çizgi hep aynı renk civarı seyretti. 17.gün kırmızı oldu

benim adetim 8 ekimdi o zaman yine mi o zaman olcak olursa yada olmazsa hamileyim
Kaç günde bir adet görüyosan yine aynı zamana denk geliyo canım. Mesela bat 8 ekimse yine o civarda gelir. İşte bi gün önce bi gün sonra falan

ayy nasıl cumle kurmusum öyle yarin test yapcam ama adetim gelcek olsa 8 ekimde gelcek yani :)
Bence güzel cümle kurmuşsun :) inşallah adet olmazsan hamilesin canım :) iğnenin 15.günü test yapabilirsin ama, kesin gibi bi sonuç verir

Reactions: 10N

Ben simdi tekrar yaptim sabahki gibi cikti.zaten doktor çatlamaz demisti acikçası zaten hic belirtide yok. doktor rahim filminden sonrada 1 2 ay ara vercez dedi ama bazı sitelerde rahim filminin çekildigi ay yapilan asılamalarin tutma olasiligi cok fazlaymiş.3 ay beklicez artik tedavi icin.ben bu forumda demirbaşım yani.rahim filmini 4 gözle bekliyorum.offff offffff

Ben hep rahim filminin hamile kalmayı kolaylaştırdığını duydum, en azından filmden sonra korunmayın canım. Normal doğal yoldan bari deneyin o süreçte.
Seni bilmem ama asıl buranın demirbaşı benim bence :) eşimin 12 ekimde varikosel ameliyatı var, ameliyattan 3 ay sonra kendini toparlayıp daha iyi sonuçlar alıcaksınız dedi doktor. 3-4 ay sonra daha rahat hamile kalabileceğini umuyorum dedi. Tabi bu süre içinde de hamile kalabilirsin ama ihtimal biraz azalıyo dedi. Yani en az 3-4 ay daha hamilelik hayal gibi görünüyo kuzum :)

Oy masallah saglikla kucaginiza alin ins bize de umut oldu darisi basimiza :)

Simdi bir forumda bir arkadas yazmiş 1 yik once rahim filmi cekilnis hala tık yok diyor.hayirlisi bakalim.zaten dojtor banada normal yolla hamile kalman cok zor rahim filmi dobrasi igneli tedaviye ve asilamaya geccez dedi.yani benimde 3 ay var en axindan .ignelerde cok pahali galiva.

Kızlar kızlar ben bugün kontrole gittim ama daha tam buyumemis yumurtalar pazartesi bidaha gel dedi sizler kaçıncı günde vururdunuz igneleri nolur bi bakın

Ben gecen 2 klomen deneyimimde de 15.gunde vuruldum .senin kacinci gunün oldu

Kizlar hic belli olmaz belki bu donemde kendiliginden olacak rabbim nasip edicek unut dusurmek yok :)

İğneler konusunda hiç bilgim yok canım. Ama bence kesinlikle korunma rahim filminden sonra. O ay ve sonraki ay hamile kalan çok oluyo değerlendir canım

Kızlar kızlar ben bugün kontrole gittim ama daha tam buyumemis yumurtalar pazartesi bidaha gel dedi sizler kaçıncı günde vururdunuz igneleri nolur bi bakın
Benim ilk kullandığım ay 13.gün iğne yapıldı canım. Şimdi de klomen kullandım pazartesi gel o zaman tam kıvama gelcek boyutu dedi doktorum, pazartesi 14.günüm bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…