Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovitrellenin 10.cu gunu test dogru sonuc verir mi artik :KK43:
vermez. 14 gün sonra test yapın diyorlar. ben ovitrelle'in 4. günü migren atağı ile acile gittim. İğne vurunduğumu söyleyince yine de BETA HCG'me baktılar. Değer 31 çıktı. Doktoruma gönderdim bu iğnenin etkisi, 10 gün sonra test yapılacak dedi.

Bu arada ben Ankara'da yaşıyorum. Medicana Hastanesi'nde Seda Tamsoy Atlıman'a gittim. Ama gebelik takibi ve doğum için Bülent Alp Aydın'a gideceğim yarından itibaren.

Merhaba,
6 ay eşimle denemelerimizn sonunda 8 Eylül cumartesi ovitrelle çatlatma iğnesi vurundum. İğnemi saat 11:00'a doğru göbekten vurundum. Aynı gün, 10 Eylül ve 12 Eylül'de de doktorumun önerisi doğrultusunda ilişkiye girdik. 25 Eylül salı günü ve dün de kan testi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim. İğne vurunmadan 4-5 gün önce doktorumun önerisi ile promotil women ve omepa vm takviyelerini içmeye başladım. Umarım benim için herşey yolunda gider ve isteyen herkese Allah'ım bebek nasip eder.:anneadayı:
gözünüz aydın. darısı başımıza :KK66: şöle ekim ayında topluca inşallah.

Mrb kizlar biliyors Screenshot_2018-09-28-11-14-11.png unuz benim bu ay morallar altüst.eğer büyüyemeyen 10yumurta kiste dönüsmezde regl olabilirsem 20ekim gibi röntgen filmi cekilecek ve cekildikten sonrada 2 ay daha ara verilecekmiş.dojtor o 2 ayda kendiliginden olmasini beklicekmißiz.bende ovülasyon testleri aldim çünkü benim reglim çok düzensiz yumurta takibi için.denemek icin 3 gündür yapiyorum.tam olarak kopkoyu olmadan siliklesmeye başladı.bu nedemek oluyor acaba.

Mrb kizlar biliyorsEki Görüntüle 2193108 unuz benim bu ay morallar altüst.eğer büyüyemeyen 10yumurta kiste dönüsmezde regl olabilirsem 20ekim gibi röntgen filmi cekilecek ve cekildikten sonrada 2 ay daha ara verilecekmiş.dojtor o 2 ayda kendiliginden olmasini beklicekmißiz.bende ovülasyon testleri aldim çünkü benim reglim çok düzensiz yumurta takibi için.denemek icin 3 gündür yapiyorum.tam olarak kopkoyu olmadan siliklesmeye başladı.bu nedemek oluyor acaba.
Sıvı alımına bağlı olarak değişebiliyo canım ondan silikleşmiştir, mesela yarın yaptığında diğerleri gibi daha belirgin görebilirsin. Benim de böyle olmuştu

Sıvı alımına bağlı olarak değişebiliyo canım ondan silikleşmiştir, mesela yarın yaptığında diğerleri gibi daha belirgin görebilirsin. Benim de böyle olmuştu

30lu paket aldim. :) benim yumurtalar büyüyüp catlamadigindan koyulasmamistir diye düsünüyorum..insallah regl ile atilir

Kizlar ya igneden sonra tam 14.gunde mi adet olunuyor daha erken yada gec olunmaz demi. Bugun benim tam 14.gunum bugunu atlatirsam insallah yarin mi yapim testi

Canim ben ilk ayda igneden 18.günde 2.iğnedede 17.gunde regl oldum.ama 20.günde olanda var.

Kizlar ya igneden sonra tam 14.gunde mi adet olunuyor daha erken yada gec olunmaz demi. Bugun benim tam 14.gunum bugunu atlatirsam insallah yarin mi yapim testi
Bence yarın kan testi yaptırabilirsiniz. En azından içiniz içinizi yemez regl olcak mıyım olmayacak mıyım diye.ben normalde kendime ayın 27sinden önce test yapmicam diye söz vermiştim. ama dayanamadım. 25 inde test yaptım. kan testinden önce evde idrar testi yaptım.

Eklentiler

• 571931b4-c74d-4f3e-80fa-288ac8ee539c.jpg
    571931b4-c74d-4f3e-80fa-288ac8ee539c.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 71
Bence yarın kan testi yaptırabilirsiniz. En azından içiniz içinizi yemez regl olcak mıyım olmayacak mıyım diye.ben normalde kendime ayın 27sinden önce test yapmicam diye söz vermiştim. ama dayanamadım. 25 inde test yaptım. kan testinden önce evde idrar testi yaptım.
Kaçıncı gün yaptın canım testi iğneden sonra

masallah sizinki baya net cikmiş eşim de bugun test aliyodu yarin sabah yapsam cikarsa gitsem kana daha mantikli degil mi? Bu seferde kan vermeye gidiyorm heycanli heycanli bekliyorm maalesef yok diyolar mort olup geliyorm :KK70: en azindan bilipte kan veriyim diyorum

masallah sizinki baya net cikmiş eşim de bugun test aliyodu yarin sabah yapsam cikarsa gitsem kana daha mantikli degil mi? Bu seferde kan vermeye gidiyorm heycanli heycanli bekliyorm maalesef yok diyolar mort olup geliyorm :KK70: en azindan bilipte kan veriyim diyorum
ben salı sabahı saat 05:00 civarında uyandım şeytan dürttü sanırım. elim evdeki son teste gitti. yoksa ben de önceden kan verip mort olduğum için test yapmicam 27sine kadar diye ortada dolanıyordum.:KK48:

ben salı sabahı saat 05:00 civarında uyandım şeytan dürttü sanırım. elim evdeki son teste gitti. yoksa ben de önceden kan verip mort olduğum için test yapmicam 27sine kadar diye ortada dolanıyordum.:KK48:
:KK70: beni de durtuyo 2 gundur 4te uyaniyorm ama iyiki test yokmus :) hakkimizda hayirlisi olsun insallah yarina haberlerimi veririm.

Canım normal adet döngünde adet oluyosun hiçbir şey değişmedi bende. 17 ta da 18.gündeadet olmam gerekiyodu öyle de oldu 17.gün adet oldum. Ama yarın test yaparsan artık net bi sonuç alırsın

30lu paket aldim. :) benim yumurtalar büyüyüp catlamadigindan koyulasmamistir diye düsünüyorum..insallah regl ile atilir
Ben de geçen ay 30 lu almıştım yarısı duruyo :) bu ay yumurta takibi yaptırıyorum nasılsa diye kullanmadım hiç canım. Çatlamazsa koyulaşmayabilir ama bana 1-2 güne koyulaşabilir gibi geldi

X