Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar hic belli olmaz belki bu donemde kendiliginden olacak rabbim nasip edicek unut dusurmek yok :)
Yok umudumu kaybetmiyorum canım, aksine belki bi mucize olur diyorum çünkü eşime de 10 gündür çakşır suyu, keçiboynuzu özü, havuç suyu, ceviz, fınfık, muz kullandırıyorum ya belkş bi mucizr olur diyorum :)

Ins kuzum ya:) Etkisi buyukms ibrahm saracoglu hep anlatiyo. Bizimde %8 fark olmstu tam gaz devam etcz. Caksira yeni bsladi bnce en etkili o bu knuda. Bide e vitamini duydum

Film cektirdgimde klomen catlamadan bnde sonuc alamadim. Hadi be canim 1 til mi filmdn cok umutlydm olmaynca olmaynlar var demek. Filmden sora asilama yuksek ihtimal olabilir ama benimde 2. Aya denk gldi film sorasi bakalim. Sen kurlere devam et korunma tabiki mucize olur blki ins oyle olur yani yipranmassn aci cekmessn

Ins kuzum ya:) Etkisi buyukms ibrahm saracoglu hep anlatiyo. Bizimde %8 fark olmstu tam gaz devam etcz. Caksira yeni bsladi bnce en etkili o bu knuda. Bide e vitamini duydum
İnşallah biz de heöen faydasını görürüz canım. Evet e vitaminini burda çok okuyorum. Doktorumuz bize şu an bi şey vermedi, ameliyattan sonra vericek galiba. Biz kendimiz alsak mı acaba bi şeyler diyorum bazen. Mesela daha çok sporcuların kullandığı l-arginine de spermin hammaddesi gibi çok önemli, onu da çok düşünüyorum. Bakalım sorucam doktora

Caksir suyu nasil oluyor canim esin icinmi sen mi iciyosun.birde hayit tohumu aldimda nasil kullanicam bilgin varmi

Benim ilk kullandığım ay 13.gün iğne yapıldı canım. Şimdi de klomen kullandım pazartesi gel o zaman tam kıvama gelcek boyutu dedi doktorum, pazartesi 14.günüm bakalım
Benim pazartesi 15. Gun oluyor araya haftasonu girdi canm ben femara kullandım ama klomen kullanmıştım ise yaramadı

Insallah canim aslinda bir bakima rahatladim doktor 2 3 ay sonra deyince bir rahatlik geldi.3 ay kafa dinlicem sadece sogan kurü yapmayi dusunuyorum.birde hayit tohumu aldim ama ne ise yariyor nasil kullaniliyor bilmiyorum.esimede vitamin aldim keciboynuzu ozu ve incir yediriyorum.

Anladım canım femarayı hiç bilmiyorum ama pazartesiye ideal boyuta gelir gibi canım
Ya düşün işte sağdaki 2 gün önce 12 idi bugün 15 olmuş su an kasiklarim felaket agiriyor densede olmusmuydu kasik ağrısı büyümelerinin işareti degilmi canım insallah dediğin gibi pazartesine büyürler

A AloeeVeraa ben Bu ay klomen ve dostinex kullandım 11.gun gelmemi söyledi ama doktor yarın yokmuş pazartesi gitsem bi sorun olur mu birde 11.gun yumurta takibi mi yapiliyor
Ben de bu ay dostinex ve klomen kullandım canım. 11.gün çağırması tamamen kontrol için, yani pazartesi gitsen de hiç sorun olmaz canım. Mesela beni de 9.gün çağırdı gittim 4 yumurta var hepsi 14-15mm ydi, şimdi pazartesi yani 14.gün çatlatmak için. Pazartesi muhtemelen 20mm civarı olucaklar dedi. Seni yumurta oluşumuna ve boyutlarına bakmak için çağırmıştır, belki pazartesi iğneni bile yapabilir canım boyutuna göre

Büyürler canım normal bence.
Ya hiç sorma ilk klomen kullanışımda günde 2 tane kullandım, ağrım nerdeyse hiç yoktu, bu ay günde 1 tane kullandım 2 gündür kasıklarım çok ağrıyo adet olucam gibi şiştim. Bi de klomen ağrı yapıyo mu diyenlere hayır hiç ağrı yapmıyo diyodum :) büyüdüğü için ağrı yapıyomuş canım, bi sorun yoktur. Doktorum ilk kullandığımda uyarmıştı kasıklarında ağrı yapabilir diye

Canim benim aslinda hicbir sorun yok dedi doktorlar hiçbirşekilde gebelik oluşmadığı için bunu kullandım başka bir doktorada gitmiyorum her doktor yeni baştan istiyor ....benim her ay 17. gun ovulosyon gerçekleşiyor bu ay da mi 17.gun olur klomenin nin etkisiyle

Benimde hiç ağrım yok acaba büyümüyorlar mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…