Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende cok mutlu oluyorum sizlerle iletisimde olmaktan. Ve cok sey ögrendim sizlerden.Allah razi olsun
Ne dileyiniz varsa olsun insallah (ne dileginiz var acaba acabaaaa müneccim olnaya gerek yok.göbüşler bebisle dolsun inşallah)
Ay ne güzel dua bu, amiiin Allahım duy sesimizi, sağlıklı evlatlar verain inşallah Rabbim hepimize

Benim klomenle 4 yumurtam oluştu, 3 tanesi çatladı. Kalan 1 tane kiste mi dönüştü şimdi acaba Adetime 1 hafta var.
Çatlamadıysa bi tanesi kiste dönüşme ihtimali yüksek ama klomenin oluşturduğu kistler öyle önemli şeyler değil canım. Adet olursan adetle atarsın, bebiş varsa da hiçbir zararı olmaz kaybolup gider bi süre sonra canım

Reactions: 10N
Ya kiste dönüşürse naparız peki geçer mi ki kendiliğinden bende zaten pko var bir de bu mu çıkacak başıma. Miyomum da var 20 mm.
Canımcım sen bunu kendine sorun etme, klomenle öyle büyük kistler oluşmuyo. En fazla geç adet olursun belki, biraz daha ağrılı olabilir o kadar. Hemen atarsın adetle. İnşallah bebiş vardır, o zaman da jiç sorun olmaz bınlar basit kistler

Ya kiste dönüşürse naparız peki geçer mi ki kendiliğinden bende zaten pko var bir de bu mu çıkacak başıma. Miyomum da var 20 mm.
regl döneminde atıyor vücut kisti. ya da bir sonrakinde.. endişe etcek bi se yok. kontrollerini yaptırırken biraz daha dikkatli ol. gerekirse sen sor doktora. varmıymış. gitmiş mi diye

Merhaba,
6 ay eşimle denemelerimizn sonunda 8 Eylül cumartesi ovitrelle çatlatma iğnesi vurundum. İğnemi saat 11:00'a doğru göbekten vurundum. Aynı gün, 10 Eylül ve 12 Eylül'de de doktorumun önerisi doğrultusunda ilişkiye girdik. 25 Eylül salı günü ve dün de kan testi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim. İğne vurunmadan 4-5 gün önce doktorumun önerisi ile promotil women ve omepa vm takviyelerini içmeye başladım. Umarım benim için herşey yolunda gider ve isteyen herkese Allah'ım bebek nasip eder.

Nasıl güzel bir haber bu, maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah :) benim de bu 6.ayım, 2.kez klomen kullandım çatlatma yapılmadı henüz. Bi de eşimde varikosel çıktı. Umarım biz de senin gibi artık pozitif sonuçlar alıp müjdeyi veririz böyle :)

doktoruma kalsa 1 yıl dene bekle dedi ama ben beklemek istemedim. eşim de test yaptırdı ve onda da bir sıkıntı çıkmadı. Sadece benim regl dönemim çok düzensizdi. O düzensizlikte kendi başıma yumurtlama dönemimi tutturmak biraz zordu.

Evet düzensiz reglde yumurta takibi önemli. Tabi eşinde de sorun olmaması büyük avantaj olmuş. Sağlıcakla gelsin inşallah bebiş ya da bebişler :) kaç yumurtan vardı canım, belki ikizdir :)

nerde tedaviye basladin cnm

İnşallah canım benim çok teşekkür ederim bekliyorum adetime bir hafta var.

regl döneminde atıyor vücut kisti. ya da bir sonrakinde.. endişe etcek bi se yok. kontrollerini yaptırırken biraz daha dikkatli ol. gerekirse sen sor doktora. varmıymış. gitmiş mi diye
Tamam canım sorucam, doktor adet olursan 3. günü gel bu çatlamayan yumurtanın durumuna bakalım küçülmediyse bu ayı es geçicez daha fazla büyütmemek için dedi.

Reactions: 10N
Evet düzensiz reglde yumurta takibi önemli. Tabi eşinde de sorun olmaması büyük avantaj olmuş. Sağlıcakla gelsin inşallah bebiş ya da bebişler :) kaç yumurtan vardı canım, belki ikizdir :)
kaç yumrutam vardı biliyorum ama yumurtalar iyi büyümüş demişti. 2 gün aralıklı kan sonucuma göre ikiz olma ihtimali yok gibi tatlım. :)

kaç yumrutam vardı biliyorum ama yumurtalar iyi büyümüş demişti. 2 gün aralıklı kan sonucuma göre ikiz olma ihtimali yok gibi tatlım. :)
Hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına al inşallah canım. Tabi yine de belli olmaz, beta hcg değeriyle ikiz durumunu genelde pek bağdaştırmıyo doktorlar, artık ultrasonda görürsün asıl durumu kuzum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…