Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

fatma_sibel

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2017
2.783
3.361
37
Slm kızlar dün ovitrelle çatlatma iğnesi yaptırdım acaip bir şekilde kasık ağrısı ve bel ağrısı oldu bu iğneyi yaptırıp hamile kalanlar var mı? cevaplarınızı bekliyorum.

Slm kızlar dün ovitrelle çatlatma iğnesi yaptırdım acaip bir şekilde kasık ağrısı ve bel ağrısı oldu bu iğneyi yaptırıp hamile kalanlar var mı? cevaplarınızı bekliyorum.
Canım ben de yaptırdım bu ay henüz bilmiyorum kaldım mı bata 8 gün var ama benim de fena kasık agrım olmuştu ertesi gün, sabahtan akşama kadar yerimden kalkamadım çok ağladım. Şimdilerde ise fena bel ağrım var akşamları uyuyamıyorum. İnşallah güzel sonuç alanlar da yazar, umudumuz artar

Inşallah cnm bende dün yaptırdım iğneyi dün çok fena kasik ve bel ağrım vardı bugün iyiyim şuan herhangi bir ağrım yok benimde bat 28 bakalım nolcak

Inşallah hamile kalmışsındır cnm gerçekten beklemek çok zor bi olay ya

Ben de bu ay ilk defa klomem+ovitrelle kullandim. Daha cok yeni hamileyim. Daha onceden dis gebelik gecirdim o yüzden riskim var. İns bu kez saglikla olur. Cok endiseliyim.
İnşallah canım sağlıkla doğar melegin tebrik ederim, belirtilerin var mıydı adetin geçince mi öğrendin? Benim iğne bir hafta oldu ama meraktan ölüyorum resmen

İnşallah canım sağlıkla doğar melegin tebrik ederim, belirtilerin var mıydı adetin geçince mi öğrendin? Benim iğne bir hafta oldu ama meraktan ölüyorum resmen
İnşallah canim sag ol hepimize nasip olsun.belirtim yoktu ama ben meraktan bata 3 gun kala test yaptim ignenin 11.gunu negatifti. 12.gunu yine yaptim yok denecek kadar golge vardi 13.gun yine yaptığımda koyulasmisti cizgi. Bata bir gün kala kan testi verdim 65 çıktı. 48 saat sonra 201 çıktı canim. Simdi beklemedeyim daha anlasilmaz gorulmez dedi doktorum.

Baya yükselme olmuş belki de ikizdir :) 6 haftada görülüyor kesesi falan, ben bir hamilelik yaşamıştım 17 hafta sonra da Melek oldu, o yüzden hamile kalmak değil sonuna kadar Allah'a emanet bir hamilelik geçirebilmek önemli olan, allahım inşallah bu sefer seni evladına kavuşturur. Yorma kendini dinlen bol bol

Sag ol canim ins isteyen herkes anne olsun beklemeden. Hele boyle kayiplar cok Zor oluyor. İns senin de olmuştur bu ay ikiz olacak kadar cok mu yukselmis ben hic bilemiyorum

ben adet tarihine kadar beklemeyi düşünüyorum kafamı takmadan bu ay yoluma devam etmem gerekiyor benim tüpler sikintili sag komple kapalı soldan da damla damla gidiyor çok zor yani tabi Allahtan umut kesilmez.

ben adet tarihine kadar beklemeyi düşünüyorum kafamı takmadan bu ay yoluma devam etmem gerekiyor benim tüpler sikintili sag komple kapalı soldan da damla damla gidiyor çok zor yani tabi Allahtan umut kesilmez.
Evet canim benim tuplerim de tespih gibiymis bogum bogum ikisi de ayniymis. Tup bebek demisti doktorlar son bir de klomen deneyelim dedi doktor ben bir yildir hic gebe kalamadim deyince. Hsg cektireli 5 ay oldu bu ay pozitif..ins gorurum saglikla keseyi

Sag ol canim ins isteyen herkes anne olsun beklemeden. Hele boyle kayiplar cok Zor oluyor. İns senin de olmuştur bu ay ikiz olacak kadar cok mu yukselmis ben hic bilemiyorum
48 saatte iki katına Yükselir senin neredeyse 3 katı olmuş hatta daha fazla, ikiz istiyorsan ikiz olsun inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…