Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sekil bozuklugu icin dogal e vitamini dutsm zarari olmaz sonncta. Tamam sen sor kuzum bizede bilgi verirsin:)

Canim sen bence bugün ve pazar gunünü muhakkak degerlendir.benim basima geldi ilk ay doktorun catlamaz dedigi yumurta çatladi kacirdik.pazartesiye de olgunlassa en azindan icerde sperm olur

Caksir suyu nasil oluyor canim esin icinmi sen mi iciyosun.birde hayit tohumu aldimda nasil kullanicam bilgin varmi
Canimcim ben suyunu duydum aktarda hazir vardi. Sora onun karisimini girduk icerigi cok zengindi polen vs bisuru sey vrdi onu aldik suyunu belki icemem dedi:) hazir bisi yani aktarlardan bulabilirsin. Sabah aksam bi cy kasigi almaya calisiyoda tadi cok kotyms kaytariyo:)

Bugün 12. Gun benim kuzum ya pazartesi tekrar çağırdı soldakile 14 15 mm sagda 1 tane var 12 idi 2 gün ince şimdi 15 olmus
Senin 14 15. Gine gelir ozaman kuzum. Benim erken oldu ama 19 20 oldugu icin catlatmsti. Yumrta mm ine bakiyolar tamamn ona gore. Benimde hep 1 oluyo ya ben cok istiyorum ihtimal artsn ikiz olsn hatta:))

Evet sartlanmadan cikarsn biraz. Cok guzel yaptiklarin etkiler ins. Ay keske oyle olsa dualarimiz senle canim

Ya kizlar esime eczaci bir vitamin önerdi.dün icirdim ...adamabirseyler oldu garibim cocuk tedavisi icin oldugunuda bilmiyor kisa hazirlik demistim.cunku ben heryil 1 2 ayvitamin kullandiriyorum esime is yerinde grip olup ogluma bulastirmasin diye.adam patlicak gibi oldu enerji patlamasi oldu yüzü gözü kipkirmizi oldu.ya bana birseyler oluyor sen bana ne icirdin diye kutuyu aradi.tabi Allahtan icibdeki prospektusü alir almaz attigimdan okuyamadi. :))

Benim de cok olmstu agri sanci yaziyodm hep size:) kuzum inadina bu ay bende agri sanci hic yik yok bi fikrim yok nolcak vala:))

Benim de cok olmstu agri sanci yaziyodm hep size:) kuzum inadina bu ay bende agri sanci hic yik yok bi fikrim yok nolcak vala:))

Benim ilk ay sancim cok oldu 2yumurta 1 i cöp 1 i gelisti tutmadi.2.ayda hic sancim olmadı yine 2 yumurta oldu biri cöp biri gelisti tutmadi.bu ay 3. Ay 10 dan fazla yumurtam var sancim oldu hic biri gelismedi hepsi cop oldu.bence bitanem sen kafana agriyi takma bence ilacin etkisi dönem donem degisiyor.

Ay sen cok yasa canim alemsin vala helal olsun:)) asilamayida gizli yapcaktin dimi:)

Dimi ya bencede rahatlattn beni sagol kuzum:) tik yok ya vucudumda ya para bosa gtmese diyorum:))

Ay sen cok yasa canim alemsin vala helal olsun:)) asilamayida gizli yapcaktin dimi:)

Evet rahim filminide gizli yaptiriyorum cocuk icin oldugunu bilmiyor adet duzensizligi icin saniyor.cocugu 1 yil sonra diye anlastik.1 yilada olur insallah.esim olmasada probkem yapmazda strese sokar surekki sorup beni delirtir.

Reactions: 10N
Canim sen bence bugün ve pazar gunünü muhakkak degerlendir.benim basima geldi ilk ay doktorun catlamaz dedigi yumurta çatladi kacirdik.pazartesiye de olgunlassa en azindan icerde sperm olur
Kız ben korkuyor ters bişey olur diye 2 gündür adam yalvariyo yaklastirmiyom yanıma sizlerde ilişki yasadinizmi tedavi aşamasında iğne vurulmadan önce

Dimi ya bencede rahatlattn beni sagol kuzum:) tik yok ya vucudumda ya para bosa gtmese diyorum:))

Olmaz insallah canin dua et.dojtor bana soyle dedi.biz sana tedavi yontemini onerir ve uygulariz ama yinede Allah bilir zamanini ve en obemliside stres yapma dedi.stres yuzde 100 etkiliyormuş.ben her gece hepimize dua ediyorum.kimin duasinin kabul olacagi belli olmaz.bol bol dua edelimm

Kız ben korkuyor ters bişey olur diye 2 gündür adam yalvariyo yaklastirmiyom yanıma sizlerde ilişki yasadinizmi tedavi aşamasında iğne vurulmadan önce

Tabi catlama ignesinden once iliski cok onemli mesela senin 15mm bugun gün boyu cumartesi pazar 3 gunde 6mm gelisebilir hatta benim 2.ayimda 3 gunde 9mm gelistimsonucta hormon ilaci aldin mesela yarin çatlasa bu ay cöp olur.sen bugunu degerlendir yarini bos bırak pazari degerlendir .pazartesi catlama ignen yapilirsa doktor 24 saat sonrasini yani sali gunünü öneriyorya icerde sperm olmus olur.yani söyle cuma pazar sali iliski olur şansin artar.birde persembe cumartesi yaparsin.Allah in izniyle gobüş bebis dolar insallah.bu is hesap kitap isi birazda...

Evet rahim filminide gizli yaptiriyorum cocuk icin oldugunu bilmiyor adet duzensizligi icin saniyor.cocugu 1 yil sonra diye anlastik.1 yilada olur insallah.esim olmasada probkem yapmazda strese sokar surekki sorup beni delirtir.
Bravo vala zeki kadinsn :) evet ya oyle oluyo soruyolar surekli sabirsizlik oluyo oda dogru :)

Evet oyle zatn imza attiriyolar kesin degil olmayabilir veya cogul olabilir die. Cok dogru elimzden geleni yapiyoruz gerisi dua nasip olursa. Evet bnde bizim gibilere isteynlere hep ediyorum umarim hepimiz mutlu oluruz

Bravo vala zeki kadinsn :) evet ya oyle oluyo soruyolar surekli sabirsizlik oluyo oda dogru :)

Sagol bitanem..tecrube diyelim gecen yil dusugüm olan hamilelikte esim beta hcg 156 cikinca butün dunyaya duyurdu sobradanda dusmeye basladi dusuk oluncada etraftakiler bunalima soktu.bende kendi kendime soz verdim hamile kalip kalp atişını duyana kadar kimseye söylemicem.nezaman doktor kalbi atiyor desin ozaman soylicem çok agladim çok yiprandim.

Reactions: 10N
Eşin spermiogram yaptırdı mı canım, herkese bunu söylüyorum. Ben daha önce ilk denemede hamile kalmış olmama rağmen şu an eşimin sonuçları kötü varikosel ve 6 aydır olmuyo bebiş.
Ovulasyon klomenin etkisiyle belki 1-2 gün önce olabilir, aynı gününde de olabilir çok belli olmuyo

Benimde hiç ağrım yok acaba büyümüyorlar mi
Yok yok hiç öyle düşünme, ilk kullanımda günde 2 tane kullandım ve nerdeyse hiç ağrım yoktu 5 yumurtam oluştu canım. Bu kez günde 1 tane kullandım, kasıklarım ağrıyo 4 yumurtam var. Yani ağrı herkeste ve her seferinde olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…