Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
D
Doktordan doktora çok değişiyor canım bazıları bütün tahliller yapılmadan tedavi etmiyor benim öyle oldu sonra doktor değiştim memnun olmadigim için devlette buldum bir doktor çok iyi motive ediyor olumlu konuşuyor hep. Doktor çok önemli

Benimde 3.klomen zaten ama bu ayda umudum yok. Yani icim nedense bu tedaviye isinmadi sanki birseyler yanliş gidiyor.
ya çok kullandıgın ve fayda etmedigini bir kaç defa gördüğün için olumsuz düşünebiliyosun tevekkül edip Allaha sıgınmak lazım inşallah bizde bebişlerimize kavuşcaz :)

Benim bugun klomenle 5.günüm dün cok akintim oldu acaba yumurtam kendiliginden önce catlamismidir.yoksa klomeninmi etkisi.gecen aylarda klomen kullanirken bukadar olnamisti sanki.
Klomenin etkisidir canım, ben klomen kullanırken akıntım çok olmuştu

Hayirlisi olsun bakalim ins guzel gelisir yumurtalarin:) hap bitince bnde haftaya pzt gidicem kontrole
İnşallah canım. Bakalım sabah kan verdim öğleden sonra sonuçları çıkcak ve 1 buçukta doktor randevum var, inşallah bu ay hepimiz için çok güzel gelişmeler olur

Nasil gecti canim. Inss ya guzel haberlerimizi aliriz birbirimizin
Prolaktinim yükselmiş yine canım ya, çok değil ama 37 yani. 3 tablet dostinex kullancam. Klomen de bu ay günde 1 tane kullanıcam, 2 taneyle bol yumurtan oldu, o kadarına gerek yok 2-3 yumurta olur gibi geliyo bana dedi doktor

Prolaktinim yükselmiş yine canım ya, çok değil ama 37 yani. 3 tablet dostinex kullancam. Klomen de bu ay günde 1 tane kullanıcam, 2 taneyle bol yumurtan oldu, o kadarına gerek yok 2-3 yumurta olur gibi geliyo bana dedi doktor
Anladim canim aslinda kani tekrarlmak mantikli hormon takibi acisindan. Bana normal dediler die istemediler sanirim bida :) bende 1 tane iciyorum gunde 2 3olursa super :)

Kızlaar beni hatırladınız mı geçen ay ilk defa klomen iğne tedavisi olmuştum üç yumurtaya rağmen bayramda adet olunca eşime test yaptırmıştık ve sonuçlar çok kötü çıkmıştı ileri hızlı hareket %0 ileri yavaş %7 hareketsiz % 91. Eşim örneği erken saatlerde verdiği için bekletildi diye düşünmüştük ama üzülmüştük tabi. Test sonucunu alalı 18-19 gün oldu ben bugün adetim iki gün gecikti diye test yaptım ve pozitif. Hala şoktayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…