Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaar beni hatırladınız mı geçen ay ilk defa klomen iğne tedavisi olmuştum üç yumurtaya rağmen bayramda adet olunca eşime test yaptırmıştık ve sonuçlar çok kötü çıkmıştı ileri hızlı hareket %0 ileri yavaş %7 hareketsiz % 91. Eşim örneği erken saatlerde verdiği için bekletildi diye düşünmüştük ama üzülmüştük tabi. Test sonucunu alalı 18-19 gün oldu ben bugün adetim iki gün gecikti diye test yaptım ve pozitif. Hala şoktayım
Selam canim animsadim evet ay inanmiyorum super haber bu:) esin bisi kullanmadi dimi. Ay hemen kan vermelisin gebelik belirtin varmitdi :)

Eşim ilaç kullandı cnm değerleri kötü çıkınca ürolojiye gittik promen verdi sperm hıZı için o ilaçta depolarda yoktı opstravent diye bi ilaçla değiştirdi doktor. Ben keçiboynuzu kürü içirdim , geceden zeytinyağında beklemiş incir yedirdim her sabah ve e vitamini günde bi tane. Bunlar hep sperm hızı için araştırıp verdim ama bak sadece 18 gün hatta düzenli kullanamadık

Ben de bikaç gün soğan kürü yaptım ama onun sperm sonuçları çıkınca bıraktım sorun bende değilmiş diye, inofoliği bırakmadım ama yumurtalamaya kadar kullandım ve bu ilişkiden sonra ayakları dikme olayına hiç inanmazdım ama yaptım hatta bisiklet çevirme hareketleri yaptım komik gelebilir ama ümitsizliğe düşünce herşeyi denedim

• Beğen
Reactions: 10N
Eşim ilaç kullandı cnm değerleri kötü çıkınca ürolojiye gittik promen verdi sperm hıZı için o ilaçta depolarda yoktı opstravent diye bi ilaçla değiştirdi doktor. Ben keçiboynuzu kürü içirdim , geceden zeytinyağında beklemiş incir yedirdim her sabah ve e vitamini günde bi tane. Bunlar hep sperm hızı için araştırıp verdim ama bak sadece 18 gün hatta düzenli kullanamadık

Aksamdan kactane inciri yaga koydun cnm yani kactaka yemesi gerekir bizimde bi arkadas var esinin 0 spermi bizde ona onerelim gozun aydin hayirli.olsun.cnm bizede dua et adet gecikmeden test yapmismiydin

Selam kızlar allah isteyen herkese nasip etsin benim de prolaktin yüksek çıkmıştı ilaç kullanıyorum iştw 1 haftadır hafta da bir kez bu ay yumurtlama beklim dedim onu da iltap varmış bu sefer de iltap olmuşum kaşığım ağrıyordu ona gittim ilişki yasak dedi antibiyotik fitil verdi 3 gün sonra da yumurtlamam var bu ay da hayaller suya

Anladim canim aslinda kani tekrarlmak mantikli hormon takibi acisindan. Bana normal dediler die istemediler sanirim bida :) bende 1 tane iciyorum gunde 2 3olursa super :)
Ben zaten kendim takip ettirmek istediğimi söyledim canım hormonlarımı. Bence en az 2 yumurta olur senin de

Aksamdan kactane inciri yaga koydun cnm yani kactaka yemesi gerekir bizimde bi arkadas var esinin 0 spermi bizde ona onerelim gozun aydin hayirli.olsun.cnm bizede dua et adet gecikmeden test yapmismiydin
Bir tane incir cnm gece koydum sabah işe giderken yedirdim bazı günler unuttum hatta. Ben test yapmadım bugüne kadar ümidim yoktu çünkü hiç

Kızlaar beni hatırladınız mı geçen ay ilk defa klomen iğne tedavisi olmuştum üç yumurtaya rağmen bayramda adet olunca eşime test yaptırmıştık ve sonuçlar çok kötü çıkmıştı ileri hızlı hareket %0 ileri yavaş %7 hareketsiz % 91. Eşim örneği erken saatlerde verdiği için bekletildi diye düşünmüştük ama üzülmüştük tabi. Test sonucunu alalı 18-19 gün oldu ben bugün adetim iki gün gecikti diye test yaptım ve pozitif. Hala şoktayım
Ay canıım tüylerim diken diken oldu çok sevindim, mucizelere inan işte :) benim de eşim bugün sperm testi verdi, sonuçları bi saat önce çıktı. Yavaş hareketli %28 yerinde hareketli %43 hareketsiz %21 çıktı. Doktora yarın göstericez, benim doktorumla telefonda konuştuk çok kötü değil ama çok da harika değil takviye bi şey versek daha iyi olur dedi. Ben de keçiboynuzu kürü ve çakşır suyu düşünüyorum

Selam kızlar allah isteyen herkese nasip etsin benim de prolaktin yüksek çıkmıştı ilaç kullanıyorum iştw 1 haftadır hafta da bir kez bu ay yumurtlama beklim dedim onu da iltap varmış bu sefer de iltap olmuşum kaşığım ağrıyordu ona gittim ilişki yasak dedi antibiyotik fitil verdi 3 gün sonra da yumurtlamam var bu ay da hayaller suya
İltihap olması kötü olmuş canım, hayırlısı olsun üzülme sakın. Prolaktin kaçtı?

35 di prolaktin cnm evet ya bir buçuk ay önce yumurtlayamadığın için kiste çevirmişti yine olmadı daha sonra bayram da memlekete gittim yumurtlamayı yine yakalayamadık bu ay da iltap oldu valla iyice artık Ümit kesicem ister istemez moralim bozuluyor iltap da Nasıl oluyor anlamıyorum o kadar da hijyenim o konud a ama işte buluyor bişi

Keciboynuzu kaynatiyorm bende. Demek etkiliyo bu kullandklarn kisa surede sonuc vermis cok sevindm allah saglikla kucagina almayi nasip etsn bana umut oldn bizimde hareket sorun. Detayli bilgi icin tesekkurler canim :)

35 di prolaktin cnm evet ya bir buçuk ay önce yumurtlayamadığın için kiste çevirmişti yine olmadı daha sonra bayram da memlekete gittim yumurtlamayı yine yakalayamadık bu ay da iltap oldu valla iyice artık Ümit kesicem ister istemez moralim bozuluyor iltap da Nasıl oluyor anlamıyorum o kadar da hijyenim o konud a ama işte buluyor bişi
Benim de 37 canım. İltihap zaten her zaman hijyen kaynaklı olmuyo canım vücut kendisi de üretiyo. Sen ümidini kesme, daha sıkı hazırlanırsın yeni döngüye bomba gibi :)

harikaaaaa. :) sağlıkla kucaklayın inşallah. darısıda bize.
Amin inş. Teşekkürler. İnş hamileyimdir. Darısı başınıza isteyen herkese versin Allah. Hakkaten ummadığımız anda oldu çabaladık ama ümitsizdik yani. Böyle diyenlere şaşırıyordum nasıl kafaya takılmıyor diye, sperm testi sonucu vesile oldu..

• Beğen
Reactions: 10N
Benim de 37 canım. İltihap zaten her zaman hijyen kaynaklı olmuyo canım vücut kendisi de üretiyo. Sen ümidini kesme, daha sıkı hazırlanırsın yeni döngüye bomba gibi :)

İnşallah bida sorun olmazsa artık allahtan oda ya Ümit kesmeye başlıyorum bakalım bide bu jeli kullanıyım gelsin de Allah'ın izniyle gerisi Allah'ın takdiri kuzum ya

X