Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 3.klomen zaten ama bu ayda umudum yok. Yani icim nedense bu tedaviye isinmadi sanki birseyler yanliş gidiyor.
En başından olumsuz düşünme nolur kuzum. Her şey iyi gidicek, aşılaman yapılıcak, sonra da ilişki gerekiyosa ona dikkat et, bacakların yukarıda dursun biraz. Olucak inşallah

O zaman sabret canım, gelicek bebişin

Ya benim anlamadigim biz doktora gidiyoruz belli birsuredir cocugumuzun olmadigini soyluyoruz.bize hormon tahlili yspip dayiyorlar klomeni 2 3 4 derken tutmayinca eeee esinde bir gelsin bakalim diyorlar. Yani bizler bu tedavi ile ilgili gereklilikleri bilnememiz normalde doktorlar neden bunu yapiyorlar.basta erkeklerede gerekli testler yapilsada varsa problem en azindan deney faresi gibi ilac kullanmayalim.

En başından olumsuz düşünme nolur kuzum. Her şey iyi gidicek, aşılaman yapılıcak, sonra da ilişki gerekiyosa ona dikkat et, bacakların yukarıda dursun biraz. Olucak inşallah

Ya canim ben su bacaklari yukari alma isini yapamiyorum hemen banyo yapmak istiyorum.ama bu sefer denicem.insallah cuma gunu adetin 9.günü bakalim ne dicek gecen ay 11mm vardi bakalim bu ay nediyecek

O konuda haklısın canım. Ama benim doktorum erkeklerin hormonları yakın sürede çok değişiklik göstermiyo hastalık veya kaza geçirmedikleri sürece dedi. Benim aralıkta kürtajım var diye 3 ay önce doktor henüz gerekli görmüyorum, hamile kalalı çok zaman olmamış dedi. Geçen ay eşime yaptırcaktık test, bayramda regl oldum, sonra hemen yumurtlama falan derken 3 gün cinsel perhiz uygulayamadık. Ondan bu ay baktırcaz artık perşembe günü nasipse

Ins canim hepimizinki biranonce gelsin artik sinirleriminyiprandgini hissediyorum

Bende ayni sekilde naddi manevi cok yiprandim.asilamam ilaci muayene ucreti vss 1000tl yi buluyor.bu ayda tutmazsa 2.kez aşılama yaptirabilirmiyim emin degilim.sinirlerim altüst oldu.sanki hayat durdu bu tedavi disinda hicbirsey düsünemiyorum.bu belirsizlik ve bekleyis psikolojimi bozdu.

Ya canim ben su bacaklari yukari alma isini yapamiyorum hemen banyo yapmak istiyorum.ama bu sefer denicem.insallah cuma gunu adetin 9.günü bakalim ne dicek gecen ay 11mm vardi bakalim bu ay nediyecek
Mutlaka dene. Ben ilk hamile kalışımda ilk ayda hamile kaldım ve bacaklarımı dikmekten başka hiçbir şey yapmadım kullanmadım o ay. Bence işe yarıyo. Gerçi 5 aydır bi işe yaramadı ama nasip tabi. Yarım saat kadar yat öyle canım. Hatta duşunu da Allah affetsin sabah alsan çok daha iyi olur hareket etmemen için

Yahu ne sagı ne solu ...ooooo herkes 3 5 yumurtadan bahsediyor benim 2 aydir zar zor 1 tane gelisiyor.masallah sizlere diyeyim :) ...
Al bendende okadar ya 1 benimde:) dun doktora ya daha arttiramaz miyiz yumurtalari dedim amacimiz bitsne kaliteli olmasi oncelik dedi ihtimal artar ya hani dedim cogul riski falsn ya dedim olsn biz istiyoz sknti yok guldu asilamada mudehale edemiyorz olabilirde ama saglikli kaliteli olmasi amac diyo :))

Tahlil icin 3 gun pehrizmi gerekiyor.acaba asilama icinde gereklimi

Cok iyi anliyorum canim bende ole vala benim hastanede pahali olck die bisi yok tutmayadabilir ilki ki bizdeki sansla olmauabilir tekrar para onu dusnmeym diyorm sinirler harap oluyo

Cok iyi anliyorum canim bende ole vala benim hastanede pahali olck die bisi yok tutmayadabilir ilki ki bizdeki sansla olmauabilir tekrar para onu dusnmeym diyorm sinirler harap oluyo

Zaten ilk asılamada tutma ihtimali cik dusuk diyorlar.2 hatta 3.asilamada ihtimal katlaniyormus

Tahlil icin 3 gun pehrizmi gerekiyor.acaba asilama icinde gereklimi
Tahlil için 3 gün perhiz gerekiyomuş canım. 2 ay önce ben hormon tahlili yaptırırken sormuştuk doktora, eşimin tahlillerine de bakılır mı bugün diye, o zaman sordu 3 gün cinsel perhiz gerekiyo oldu perhiz dedi, yok olmadı dedim. Sonra kaldı taa bu zamana. Aşılama hakkında hiçbir bilgim yok benim canım, hiç araştırmadım. Ama doktorun böyle bi şey belirtmediyse gerekmiyodur perhiz

Bende deneyim bu au herseyi deneyesim var :))) birinizden duymustum sut urinlerini bugub basladim bi bardak sut icicem hergun 1 yumurta olmasin yine ya:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…