Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah bida sorun olmazsa artık allahtan oda ya Ümit kesmeye başlıyorum bakalım bide bu jeli kullanıyım gelsin de Allah'ın izniyle gerisi Allah'ın takdiri kuzum ya
Olucak Allahın izniyle. Biraz sabır ve çaba gerektiriyo işte canım. Rabbim hepimize artık sağlıklı bebişler versin

İnşallah canım :) sizin de mi hareket problemi var eşinde? Bizim de bugün sonuç çıktı çok kötü değilmiş ama yine de takviye gerekiyomuş. Ben de bitkisel kürler yapcam bi yandan
Evet canim sperm sayisi fazla ama harekt dusuk cok kotu degil ama etkilet dediler aynen. Onemli olan harektlilik zatn. Bi hap yazdi doktor pahalydi bya ama esim yutamadi gep cikardi. Keciboynuzu kuru yapiyorm bu aksamda caksiri aldim iste bakalim ins etki eder. Bu ay duyduklarmi uyguluyorm asilama bosa gtms ins bal corekotu tarcn yaptm yedim kotutms de tadi:)

Bizim de işte hareketli sayısı biraz az takviye gerekiyo dedi doktor, yarın yazıcak bakalım. Ben de ona yarın çakşır suyu alcam, keçiboynuzu da yapıyorum. İnşallah işe yarar. Bal tarçın çörek otu kötü oluyo canım ağır biraz

Bitkisel kurler daha cok etki edebilir. Gecen doktor hap icsede suan sak die yukselmez demisti zaman aliyor sanirm. Katlaniyoruz herseye napalim:)

Gunaydin kizlar benim tel bozuldu.sifreler falan silindi oyüzden giremedim.sagolsun ilgili bir telefon numarasi buldum yardimci oldu.benim yarin kontrolüm var yumurta gelismismi diye bakilacak ama hiççç umudum yok.çünkü bence eşimde problem var.keşke daha önce sperm testini yaptirsaydim.doktorumu aradim aşılama yapilacagi sirada önce esime testler yapilsin bari bosuna asilama ucreti vermiyim.

kizlar bugun ignenin 15. gunu bi test yapsam mi yoksa acelemi ediyorum?

Idrarda bakicaksan erken gebelik testleri 14.gunden sonra sonuc veriyor.ama en garantisi kan testi.varsa bugün kesin cikar.insallah hamilesindir

Bitkisel kurler daha cok etki edebilir. Gecen doktor hap icsede suan sak die yukselmez demisti zaman aliyor sanirm. Katlaniyoruz herseye napalim:)
Öyle tabi yapıcak bi şeyimiz yok. İnşallah halledicez bütün sorunları canım

Çok haklısın canım eşine de bi bakılsın boşuna tedavi olma maddi manevi kötü yani o zaman. Benim de dün eşimin sonucu çıktı takviye gerektiyo dedi doktor, ileri hızlı hareketli düşük bizde de. Hem doktor ilaç vericek hem ben keçiboynuzu özü yediriyorum, bi de çakşır kökü suyu aldım ona başlıcaz. İşte ceviz fındık badem ne bulursak kullancaz

Allah yardimcimiz olsun.ben esimede folikasit iciriyorum ayrica multivitamin keciboynuzu pekmezi ve gunde 2 tane muz yediriyorum.havuca baslayamadik onada yarin baslicam.birde keciboynuzu aldirdim.kaynatip sabah aksam icmek sperm sayisini arttiriyormus.benimde yarin kontrolüm var.hormon tahlili isticem.

Amin canım Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ben de eşimin değerlerine çok üzüldüm, hala tam öğrenemedik yarın ürologla randevumuz, çok moralim bozuk. Ama biliyorum her şey Allahtan, inanıyorum bi gün olucak inşallah. Biz de bitkisel kürlere başladık, yarın takviye bi şeyler de vericek doktor inşallah

Amin aminn canim

Mrb kizlar yarin yumurta takibim var.ona gore asilama yapilacak.bu klomenle 3. Ayimiz. Acaba yarin gittigimde hormon tahlilleri istesem yapilabilirmi yojsa bu tahliller sadece regl dönemindemi yapilabiliyor.?? önceden hormon bozuklugu olmustu sonradan doktorum duzelmus dedi.ama belki tekrar bozukluk olmusmudur.yani benim doktorum cok savruk. Herseyi ben soyleyince yapiyor.mesela burda okuduklarimdan sonra esimede test yapilsin dedim son gittigimde yapilmamismiydi zaten dedi.

Merhaba canım regl döneminde sonuçlar daha doğru olduğu için o zaman yapılıyor. Yapsada ne kadar doğru olur sonuçlar bilemiyorum. Ayrıca doktor değişmende fayda var normalde bütün tahlilleri yaptırması lazım bence sperm testi kötü çıkarsa boşuna tedavi oluyorsun demektir. Bence hemen değişmelisin

Sorma canim bu ay 3.klomen denemem aşılama dedi doktor...benim 4 yasinda oglum var gecen yilda bir düsügüm oldu.yani demekki hamile kalabiliyorum.genelde benim durumumda olanlar benim gibi boşuboşuna klomeni kullanip olmayincada sonradan eşlerine sperm testi yapilmis ve eslerinde problem cikmis.yarin tekrar doktorla konusup esime test yaptiricam

Bencede baktir canim. Ama bu islemlerden once mtlaka doktor istiyor bu testleri. Bisi varsada asilama etkili olur. Spermler ayristirilip daha kaliteli olanlari kullandklari icin

Doktorun dedikleri cok ciddi degildi ama aksam sole bi baktik hareketlilikle en onemli ileri hiz degl mi. 0 yaziyodu yikldm asilama ins ttar bu ay. Ugguladgimz kurler iyi gelir ins ben tupe dogru gidicem gibi geliyo ins ole olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…