Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım nasip kısmet.Sağlık olsun
Günümüz geçerse yaptırırız yine tahlilimizi
Belki bir mucize olur:)
Öyle cnm ben çarşamba günü tüp bebek için hastaneye gidicem kendi doktorumun yanına gittim yönlendirdi beni 250 tl muayene ücreti var ama sizden almayacağız ücret dedi oraya gidicem sabah 9 da

Merhabalar bugun saat 3 te catlatma ignemi vuruldum. 18 mm iyi midir catlamasi icin acaba?

Sevgili hanımlar,

Bu gün çatlatma iğnesinin tam 11. Günü ve idrar testim negatif silik çizgi bile yok. Umut yok mu bu ay? Gebelik olsa silik çizgi olurdu dimi?

Sevgili hanımlar,

Bu gün çatlatma iğnesinin tam 11. Günü ve idrar testim negatif silik çizgi bile yok. Umut yok mu bu ay? Gebelik olsa silik çizgi olurdu dimi?
cnm daha erken doktorlar genelde 15. gün yada adet geçince yapın test diyorlar bi kaç gün daha bekle ondan sonra yap test bat ne zaman

Kızlar Merhaba bende bu ayın 15inde çatlatma iğnesi vuruldum bakalım ne olacak inşallah güzel haberler veririm sizlere ve sizlerden de duyarım inşallah

Yine çok kızgınım kendime
Bitti
Bu ay senin için umut yok desem de
Kanda 2,2 gibi bir değer gözümün dibinde dururken yine gittim test yaptım bu saate
Bu sefer erken gebelik testi değil normal olanda
Silik 2.çizgi yine çıktı
Biliyorum hiçbir anlam ifade etmiyor
Ama gelde anlat bana
Niye yaparsın ki test yine

Cnm bırak artık yapma test fln akışına bırak gitsin artık ben öyle yaptım soktorum tüp bebek merkezine yönlendirdi beni yarın sabah oraya gidicem muayeneye artık ne olursa olsun biktim valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…