Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm bırak artık yapma test fln akışına bırak gitsin artık ben öyle yaptım soktorum tüp bebek merkezine yönlendirdi beni yarın sabah oraya gidicem muayeneye artık ne olursa olsun biktim valla :kızgın:

Sabah kalkar kalkmaz kızımla beraber kahvaltıya gittik
Sonra avmde oylandık
Öğlen yemeği yedik
Sonra parka gittik
Sırf oyalanayım test yapmayayım diye
Sonra ne oldu eve gelir gelmez test yaptım:KK43:
Offfff kafama benim

Ere sen daha regl olmadın ki şimdi niye gidiyorsun

Sabah kalkar kalkmaz kızımla beraber kahvaltıya gittik
Sonra avmde oylandık
Öğlen yemeği yedik
Sonra parka gittik
Sırf oyalanayım test yapmayayım diye
Sonra ne oldu eve gelir gelmez test yaptım:KK43:
Offfff kafama benim

Ere sen daha regl olmadın ki şimdi niye gidiyorsun
Evet olmadım ama muayene edecekler artık ne zaman başlarsa tedaviye

kızlar naptınız varmı test yapan
Ben yapmadim canimm
Yine çok kızgınım kendime
Bitti
Bu ay senin için umut yok desem de
Kanda 2,2 gibi bir değer gözümün dibinde dururken yine gittim test yaptım bu saate
Bu sefer erken gebelik testi değil normal olanda
Silik 2.çizgi yine çıktı
Biliyorum hiçbir anlam ifade etmiyor
Ama gelde anlat bana
Niye yaparsın ki test yine:KK43:
Gondersene canim testini nasil cikti

Kızlar Günaydın igneden sonra progestan estrofem ve inofolic kombi kullanıyorum adetime 8 gün kaldı ama 3 gündür mide bulantısı ve ishalim benim gibi olan var mı ?

Kızlar Günaydın igneden sonra progestan estrofem ve inofolic kombi kullanıyorum adetime 8 gün kaldı ama 3 gündür mide bulantısı ve ishalim benim gibi olan var mı ?
Günaydın cnm bende bu ay çocuk tutmadığı için öyle şeyler yok ama nedense kasik ağrım var ama eminim çocuktan değil.

Canım hayırlısı olsun kaç senelik evlisin ne gibi yollardan geçtin bir rahatsızlığın var mı ki tüp bebek yapıyorsun
15 aylık evliyim cnm benim tüpler kapalı soldan çok az bişey sıvı geçişi var doktor bugünde baktı normal yolla ihtimal yok yani cnm. Ben bu ay bi umut belki o az bir açıklıktan sperm geçer diye çatlatma iğnesi yaptırdım oda tutmadi iste bi umut.

Bende estrofem ve inofolic kullanıyorum. 9 gün var adetime. Benimde oluyor bulantı. Ve bağırsaklar çok hareketli gaz sorunu yaşıyorum. Ilacın etkisi mi bilemedim

15 aylık evliyim cnm benim tüpler kapalı soldan çok az bişey sıvı geçişi var doktor bugünde baktı normal yolla ihtimal yok yani cnm. Ben bu ay bi umut belki o az bir açıklıktan sperm geçer diye çatlatma iğnesi yaptırdım oda tutmadi iste bi umut.
Tuplerin tikali oldugunu atlamisim cnm ben kesin tup yaptirr asilamayla ugrasma bosyere insallah guzel olur. Tup bebek konusunda sormak istedigin olursa her turlu yanitlarim deneyimlerim dogrultusunda

Bende estrofem ve inofolic kullanıyorum. 9 gün var adetime. Benimde oluyor bulantı. Ve bağırsaklar çok hareketli gaz sorunu yaşıyorum. Ilacın etkisi mi bilemedim
Aaa canım aynı zamanda ikimizin de güzel haberler alırız inşallah benim de bağırsaklar aynen öyle çatlatma iğnesi ne zman oldun peki

çok geçmiş olsun canım ya inşallah hakkında hayırlısı olur bende 3 senelik evliyim 2 sene düşünmedik 1 sene önce bi bebeğim düştü kimyasal gebelik oldu

Tuplerin tikali oldugunu atlamisim cnm ben kesin tup yaptirr asilamayla ugrasma bosyere insallah guzel olur. Tup bebek konusunda sormak istedigin olursa her turlu yanitlarim deneyimlerim dogrultusunda
Zaten doktor aşılamayı önermedi cnm tüplerden dolayı laparoskopiyle yapışıklık varsa tüpler açılır ama tekrar tıkanma durumu var dedi o yüzden direkt tüp bebeğe başlayalım dedi 6.000 tl tüp bebek ücreti 1500 2000 arası ilaç parası tutuyor 28 ağustos adet oluyorum aricam hastaneyi işte verdikleri gün gidicem cnm

Zaten doktor aşılamayı önermedi cnm tüplerden dolayı laparoskopiyle yapışıklık varsa tüpler açılır ama tekrar tıkanma durumu var dedi o yüzden direkt tüp bebeğe başlayalım dedi 6.000 tl tüp benek ücreti 1500 2000 arası ilaç parası tutuyor 28 ağustos adet oluyorum aricam hastaneyi işte verdikleri gün gidicem cnm
Hayırlısı olur senin için inşallah cnm ya müjdeli haberlerini alırız inşallah

X