Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben iğne 15inde oldum doktor bize ilişki günleri verdi bu aralar ilişki olacak dedi o şekilde oldu
Bir hafta gün aşırı dedi bize. Ama dün 2.günüydü değerlendiremedik. O yüzden azaldı biraz umudum benim. 36 saat sonrasındaki ilişkiyle tutma olasılığı olur inşallah

Bir hafta gün aşırı dedi bize. Ama dün 2.günüydü değerlendiremedik. O yüzden azaldı biraz umudum benim. 36 saat sonrasındaki ilişkiyle tutma olasılığı olur inşallah
Canım umudunu yetirme sen inşallah olur bizim doktor salı iğne oldum 4 5 gibi çarşamba ilişki akşam dedi sonra mesela cuma sabah böyle bize günler verdi

Canım umudunu yetirme sen inşallah olur bizim doktor salı iğne oldum 4 5 gibi çarşamba ilişki akşam dedi sonra mesela cuma sabah böyle bize günler verdi
Ben doktora gittiğimde doktorum bana cuma iğneyi yaptır cuma ve cumartesiyi değerlendirin dedi diğer günler serbest dedi saat fln da vermedi

Canım iğneden sonra ilişki çoğu doktor önermiyor en az 24 saat geçmesi lazım
ne bilim bana öyle dedi bayada iyi bi doktormuş yani kim ona gittiye çatlatma iğnesi için hamile kalanlar oluyoırmuş belki benim tüplerden dolayı çok önemsememişte olabilir.

ne bilim bana öyle dedi bayada iyi bi doktormuş yani kim ona gittiye çatlatma iğnesi için hamile kalanlar oluyoırmuş belki benim tüplerden dolayı çok önemsememişte olabilir.
Alla alla canım bana da bi değişik geldi çoğu kişiler hep iğneden sonra hemen ilişki yasak mesela benim salı iğne çarşamba akşam ilişki oldu öyle dedi doktor belki herkesin farklıdır kuzum ya

Alla alla canım bana da bi değişik geldi çoğu kişiler hep iğneden sonra hemen ilişki yasak mesela benim salı iğne çarşamba akşam ilişki oldu öyle dedi doktor belki herkesin farklıdır kuzum ya
bilmiyorum ki cnm adamında baya hastası vardı yani. doktorda sıkıntı yok sıkıntı bende cnm

Yok canım doktorlar farklı tedavi önerebiliyor. Burada da okudum standart degil uygulamaları. İnşallah sen hemen alırsın yeni tedavinde sonucu. Allah gönlüne göre versin

Nerde yaptircaksin canim
Senin o surec nasil gecti cnm stres fln yapmamak gerekiyor tabi
soylemistim ya ben stresin en buyugunu yasadim hepsinde de o yuzden kendimi dusunemedim hic. Sen oyle yapma hicbisey umrunda olmasin. Sana stres yaratan herseyden uzak dur.

Nerde yaptircaksin canim
soylemistim ya ben stresin en buyugunu yasadim hepsinde de o yuzden kendimi dusunemedim hic. Sen oyle yapma hicbisey umrunda olmasin. Sana stres yaratan herseyden uzak dur.
evet cnm başta işimi bırakıyorum zaten bayramdan sonra hergün stres tavan yapıyor burda biraz çalışmazsam en azından arkadaşlarımla kafamı dağıtırım dışarı çıkarım bişeyler yaparım cnm böyle olmuyor çünkü

Nerde yaptircaksin canim
kalamış özel tüp bebek merkezi cnm doktorum oraya yönlendirdi bugün muayeneye para bile ödemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…