Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olsunda ne onemi var yine sizin genler ne alaka oylede olsak etrafa soylememek lazim canim dogru. Cok gecikms ya kafayi yemissindirn

Hadi hayırlısı olsun :) reglin gelmesi bile tedavi için bi adım olduğundan ona bile seviniyoruz. İnşallah bu ay olucak canım. Aşılama da yaptırcaksın dimi?

Bilmiyorumki canim.yarin 3 de randevum var .tekrar bakicak hormonlara .duruma gore bu ay aşılama yapalım dedi.

Bilmiyorumki canim.yarin 3 de randevum var .tekrar bakicak hormonlara .duruma gore bu ay aşılama yapalım dedi.
Anladım bebeğim. Aşılamam güzel sonuç alanlar çok. İnşallah artık bu ay olucak sen rahat ol stres yapma, sonra da güzel çalış :) gerçi aşılamada ilişki prosedürü nasıl oluyo bilmiyorum

Kizlar aşılama özel hastenelerde nekadar bilen varmi.ne yapilacak nasil olucak hic bilmiyorum.

Kizlar aşılama özel hastenelerde nekadar bilen varmi.ne yapilacak nasil olucak hic bilmiyorum.
Ayni seyi bende suan dusunuyorum. Nette goremedim fiyat falan. Tup bebekten uygub oldugunu duydum sadede. Doktora gidince aci gerceklerle yuzlesecez sanirim:))
Benim sgk da yok ozel sigorta tedaviyi karsilamiyoms ilacn bi ksmini ondada bisuru prosedur

Hiç çocuğumuz yok, iki yıllık evliyim bu güne kadar hiç çocuk olsun istemedi zorlamalarımla bugüne gelebildik..
Idrak edecektir kadnlarin hormonal bisi tabi anlayamiyorlar bazen. Bende hemen ilk aylarda istemiyordm sora birden istek geldi sorada olmadi hevesim kirildi hep bizimde 1 buck yil oldu borcu isi bahane edip korundk 7 8 ay ama keske korunmasydk diyoruz smdi hemen olur saniyodk bilgszdk

Slm kizlar nette asılama ile ilgili yüzlerce yorum okudum ama tutan hic yok gibi birşey bayada masrafli 1000tl gibi birseý...ne yapsam kararsiz kaldim.3 asilamasini yaptiram var.herdefasindada 1000tl cok degil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…