Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kimi testte 10 dk kimisindede 30 dk soraki sonuclari dikate almayin yaziyolar ama erken daha tekrarla bence :)

Regl hala gelmedi kafayi yicem cok taktim sanirim yarin randevum vardi pzt ye kalcak sanirim biranonce yeni surece baslamak istiyorum dua edin bana kizlar. Zaten benim yumurta planlanan zamanda catlamadi geciktiyse bu ay olmamasi normal sona kadar istikrarli devam etmedim:))

Insallah senin bari tutsun umut olsun

Bugun igneden sonraki kacibci gunün.

Gunaydin canim ben gecen ay igneden sobra 17. Bu ayda 18.gunde regl oldum.ben hamile olup olmadigimi 15.gunde kesinlestiriyorum.eger degilsem hemen sogan suyu icmeye basliyorum.mesele bu ay 15.gunde negatifmiydi ertesi sabah 16.günde sofan suyuna basliyorum 16 17 iciyorum 18.gunde regl oldugum günde icip birakiyorum.yani toplam 3gun icmis oluyorum..çok güzel söktürüyor hep parca doktüm.gecen ayda aynisini yaptim dojtor rahim tertemiz olmuş demisti.bakalim bugunde randevum var ne diyecek

Aynen benimde kesin. Vovv supermis bide onu deneyim:) sogan suyunu cok duydum hic icesim gelmedi kotudur diye :))

Bakalim canim konusucam.bu arada doktoruma infolic combi kullanmaya basladim dedim.çok iyi saglikli yumurta gelisimine katkisi var dedi.yahu madem neden 2 aydir vermedin.belki klomenle ayni anda kullansaydim tutardi.
Evet hem iyi olduğunu biliyo hem niye vermiyo ki. İnşallah bundan sonra faydasını görürsün canım

Bende soleyim de doktora iceyim bare. Evet ya neden soylemezler ki cok ilginc benimkide hic demedi :)
Sen de eczaneden alıp kullanabilirsin canım. Zaten ilaç değildir takviye gıdadır yazıyo, o yüzden hiçbir zararı yok. Pkolulara verilen yumurta kalitesini arttırıcı bi şey. Ben pkolu olmadığım halde doktorum verdi, faydası olur zararı olmaz dedi. Tabi devlet karşılamıyo 45 tl gibi bi fiyatı var

2 gün daha sabret canım. Şu an hala çelişkide görünüyo. Hiç belli olmaz, tekrarlarsın 2 gün sonra

Ben de kullanayım, peki adetin 1.günü mü başlıyoruz kullanmaya

Ben de kullanayım, peki adetin 1.günü mü başlıyoruz kullanmaya
Yok canım bunun belli bi başlama süresi yok. Zaten içeriğinin bi kısmı folik asit. İstediğin zaman başlayabilirsin. Bu aslında pkolulara verilen insülin direncini düşüren bi şeymiş, direnç düşünve kaliteli yumurtlama sağlıyo, hiçbir yan etkisi ve zararı yok. Ben mesela pkolu ya da insülin direnci olan biri değilim ama doktorum verdi, faydası olduğunu düşünüyorum. Hele geçen ay klomen ve çatlatma da kullanmıştım 5 yumurtam oluştu, 3.olgunlaştı onlar kaliteliymiş. Faydasını görürsün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…