Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canım, üzüldüm bu habere. Ama 12.gün biraz erken olabilir, daha umut var bence 15.gün gibi net sonucu veriyo testler. Sen kendini üzme, moral bozukluğu ve stres her şeyi daha kötü etkiliyo

Eslerimizde uzuluyo bize moral vermeye calisiyor sukir ki canim. Ama biz bunu icimizde yasiyoruz ve daha cok etkileniyoruz kesnlkle klomene ragmen 1 yumurtam olmstu sadece benim bu ay umudum yoktu doktor cok umutluydu gerci haha:)

Teşekkür ederim sağolun, bizimki olmadı diye seviniyor.. inşallah herkes en yakın zamanda mutlu haberleri alır

Günaydın canım, üzüldüm bu habere. Ama 12.gün biraz erken olabilir, daha umut var bence 15.gün gibi net sonucu veriyo testler. Sen kendini üzme, moral bozukluğu ve stres her şeyi daha kötü etkiliyo

Evet belki erken yaptım ama çok umudum da yok.. iki gün daha bekleyeyim netleşir, sağolun teşekkür ederim

her yeni ay yeni umutlar. takma kafani cnm

Canim bazisinin eger pozitifse 12.günde cikabiliyor ama cikmayipta sonradan pozitife dönen de var. Beni sorarsan 2 aydir tutmadi bende 12.günde negatifi gordüm .2 gün daha bekle insallahhhh senin yüzün güler

Canim bazisinin eger pozitifse 12.günde cikabiliyor ama cikmayipta sonradan pozitife dönen de var. Beni sorarsan 2 aydir tutmadi bende 12.günde negatifi gordüm .2 gün daha bekle insallahhhh senin yüzün güler

İnş bakalım, daha beklerim sıkıntı değil aslında, ama yine eşimi ikna etcem diye on takla at bakalım, yoksa destek olsa bu kadar zor gelmez belki

Sen naptın, regl oldun mu :)

Agrilarim var .bugun igne gunuyle birlikte 19.gün cinnet geciricem inanki...bugün sogan suyuna kekikte koymaya basladim.olsamda doktora gitsem.stres dahada cok etkiliyor.tüp bebegi düsünüyorduk eşimle.dün üst kattaki komsularim geldi kadincagizin 10yil cocugu olmamis.kayinvalidesinin yapmadigi kalmamis girdigi her ortamda bizim gelin cocuk yapmayi beceremiyor diyormuş.sindi 8 aylik bebegi var tup bebek yapmislar.kiz diyorki bu bayramda bir akrabalari bu cocuk tüp bebektenmi oldu yani bir acayip sanki sizin olmuyormus gibime geliyor demiş.kadin oyle üzülmüşki.bunlari duyunca vazgectim.eger asılama yaptirirsamda eşime dahil söylememeye karar verdim.yengem aşılama yöntemiyle gamile kalmisti babanem bu çocuk benim oglumdan degil baskasinin çocugunu aşıladilar dedi.millet onada laf bulur.esime sana da tahlil yapilacak diye ornek verdiricem aşılama yapilacagini söylemicem.

İnsanlara neler yaşatıyorlar ya, zaten dertleri kendilerine yetiyor, Allah akıl fikir, vicdan versin böyle insanlara..
Senin için de inş rahat huzurlu bi süreç olur, yıpranmadan kolayca atlatırsın

İnsanlara neler yaşatıyorlar ya, zaten dertleri kendilerine yetiyor, Allah akıl fikir, vicdan versin böyle insanlara..
Senin için de inş rahat huzurlu bi süreç olur, yıpranmadan kolayca atlatırsın

Amin canim simdi doktorumla konustum.regl olup 2 veya 3 gunü gel hormon tahlili yapalim vucudun klomene cevap veriyor bu ay klomenle birlikte aşılama yapalım dedi.tabi hormonlar düzgün çıkarsa.hakkimizda hayirlisi

Hanımlar merhabalar. 26 eylule beklerken bugün regl oldum. 24une bekliyordum.geçen ay klomen ve overtille kullandım ama çatlamamıştı yumurtam. kiste donusmustu.regl dönemimde tam sökmemişti. şimdi maşallahı var. iyiki cumartesiye geliyor 3. gün. gitcez yine dra bakalım. herkesin hakkında hayırlısı. :*

Hadi bakalim yanliz degilsin bende cumartesi gidicem :) tabi bugün yarin regl olursam

Reactions: 10N
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…