Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Belli olmaz çıkıp geliverir belki, olumlu düşünelim :)

Tabi ki her adetten sonra bir yumurta olgunlşmaya başlıyo

Belli olmaz çıkıp geliverir belki, olumlu düşünelim :)
Allah razı olsun hepinizden yüzümü güldürüyosunuz valla :) heyecanla bekliyorum olumlu düşünmeye çalışıyorum canım ama bu kadar belirtisiz gelmez herhalde diye de düşünmeden edemiyorum

Pazartesi sabah bir test yapta yüzümüz gülsün seninle beraber :)) insallah.bizede umut olsun.

Umudumuz sensin hadi kir su ugursuzlugu senle sevinelim :))

Günaydın hanımlar, benim bugün iğnenin 12. günüydü sabah test yaptım negatif.. bata da 3 günüm kaldı, şu an yıkılışlardayım erken yaptım belki testi ama eşim de halimi görüyor şarkılar söyleyerek işe gitti azönce, yeni bir ay nasıl uğraşıcam tekrardan yorulduğumu hissediyorum

Gunaydin tatlim uzuldum daha var ama yine denersin testle gelmesse. Evet bikacgune dayanamicak hale geliyoruz bi ay uzun geliyor bende o dusuncelerdeyim suan

Eslerimizde uzuluyo bize moral vermeye calisiyor sukir ki canim. Ama biz bunu icimizde yasiyoruz ve daha cok etkileniyoruz kesnlkle klomene ragmen 1 yumurtam olmstu sadece benim bu ay umudum yoktu doktor cok umutluydu gerci haha:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…