Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
i

ns cnm ins. hangi doktora gidecegimi sasirdim artk
Hakkimizda hayirlisi hepimizin canim. Evet bende cok ozel hastane dr degistrdm neseki birile elektrgm tuttu guvendm tavsiye userne gitmstim. Tup bebek isiyle ilgilenen doktorlar daha iyi biliyo bu konulari kesinlikle diger kadn dogmculardan farkli anliyo insan farki. Direk tum tetkikleri yaptiriyo ben film cektirdm gecen ay istedi filmden sora 1 2 aya kalanda oluyo dedi ama bende olmadi direncte vucudum:) benim esiminde dusuk oldugu icin bu ay asilama yapicak bakalim pkoluym. Maddi manevi yipraniyoruz vala olsn da yeter ki:KK43:

Kizlar birde rahim filmi cektirirseniz hastaneler cok yuksek fiyat veriyor. Cekim merkezlerinde ceken yerler de var. Arkadas tavsiyesiyle echomar diye bi yerde cektirdim memnun kaldim 570 di fiyati. Hastaneler 900 dn basliyor. Birde yeni yontem olup olmadigini sorun cok basit islem 5 dk suruyor sadece icinize ilac verip goruntuluyorlar. Bende hic agri olmadi anlamadan bitti:) bazilarnda adet agrisi gibi sancilar oluyorms. Bisi cikmadi bende ama sonuc iyi de olsa kanallari aciyormus dogurganligi arttirdigini soluyo doktorlar kendiliginden kalanda oluyomus film sorasi aklinizda bulunsun sevgiler :))

Hakkimizda hayirlisi hepimizin canim. Evet bende cok ozel hastane dr degistrdm neseki birile elektrgm tuttu guvendm tavsiye userne gitmstim. Tup bebek isiyle ilgilenen doktorlar daha iyi biliyo bu konulari kesinlikle diger kadn dogmculardan farkli anliyo insan farki. Direk tum tetkikleri yaptiriyo ben film cektirdm gecen ay istedi filmden sora 1 2 aya kalanda oluyo dedi ama bende olmadi direncte vucudum:) benim esiminde dusuk oldugu icin bu ay asilama yapicak bakalim pkoluym. Maddi manevi yipraniyoruz vala olsn da yeter ki:KK43:
bende pcoluyim esimde bi problm yok. bende hsg cektirdim. bende tup bebek merkezine gidiorm. allah yolumuzu acik etsin

Canim ya senin adet sokuldu mi merak ettim. Benim 15. Gun gelsede biranonce tedaviye baslasam siyorum nazlaniyo igneden sora gecikmemeli aslinda o zamanda catlamamis olabilir mi

Valla canim benim 18.gün hala olmadim .icin disım sogan suyu oldu.varmi bildiginiz adet sokturen yontem.arada kahverengi lekelenmem oldu okadar.bendede kist oldu galiba

Bsk gorürsun senin bebis bu ay gelcek .varmi belirti falan bat a kac gün var
Yok kuzum ya keşke gelse ama hiç zannetmiyorum. Bat a normalde 5-6 gün var ama bu ay 2 gün geç yumurtladım, o yüzden 7 gün falan olabilir bata. Belirtim de yok ne yazık ki, geçtiğimiz 2 gün göğüslerimin yanlarında hafif ağrı vardı şimdi o da yok hiç bi şey yok. Sol kasığıma arada batıyo gibi bugün ama üşütmüş olabilirim ayaklarım çok üşüyo dünden beri

X