Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür nasıl abi karşılaması oldu benim en endişem o
Sana bişey diyimmi halasının kucagidnaydi minik hastanede de yanimizdaydi büyüğü ilk uyju sersemi gördü az sevdi eve gelimce de halasının kucağındaydi yanına yaklaşıp sarılmaya çalıştı yüzünü oksuyo öyle vuruyum cimcikleyim.bi çocuk değil zaten çok merhametli bı çocuk

Benim oğlumda öyle ama baba delisi en çok orda sanırım bizde zorlanacağız kreşte de bu aralar baya huysuzmuş yaş sendromu diolar ben ne kadar ona inanmasamda

Benim oğlumda öyle ama baba delisi en çok orda sanırım bizde zorlanacağız kreşte de bu aralar baya huysuzmuş yaş sendromu diolar ben ne kadar ona inanmasamda
Benimki de yaş sendromunda 3 ayımız var iki yaşına ama eve geldik geleli bizimki daha fazla babacı oldu gelip gidip kucağına atliyo

Benimki de yaş sendromunda 3 ayımız var iki yaşına ama eve geldik geleli bizimki daha fazla babacı oldu gelip gidip kucağına atliyo
Kızlar benimki de inanılmaz anneci ben de en çok ondan korkuyorum herşeyi benimle yapmak istiyor babasının yüzüne bakmıyor, doğum sonrası ilk dönem herşeyi onunla yapmam mümkün değil mecburen babasıyla halasıyla yapacak kara kara onu düşünüyorum üzülür mü incinir mi eksik kalır mı diye

Ayni şeyi yaşadım cnm ben, bensiz asla uyumazdi, sürekli anne anne peşimde dolaşırdı, son güne kadar kucağıma aldım 13 kilo olmasına rağmen, gece her uyandığında gittim yanına ki uyku düzeni çok yoktur oğlumun, doğum yaptığım gece napcak diye her gece düşünüp ağladım, ilk kez ayrı kalicak tık, abimlerde kaldılar babasıyla, sabaha karşı anne krizi tutmuş zor uyumusdoğum yapalı yarın 2 hafta olucak, babası uyutuyor artık, ilk günler çok ağladı ama alıştı mecburen..

Allah yardımcımız olsun. Her ikisine de sevgilerimi göstermeyi nasip etsin inşallah

Benim oğlum uyur herkesle çalıştığım için babaanne dede ile de durdu yan dairedeler uyumakta sıkıntı yaşamam gibi.

Kalbim sızladı Peki davranışları nasıl şu an, sana karşı nasıl, hırçınlaşma oldu mu

Kalbim sızladı Peki davranışları nasıl şu an, sana karşı nasıl, hırçınlaşma oldu mu
Çok şükür kardeşini seviyor cnm çok, ilk günler uzak davrandı sanki bana karşı, emzirip bıraktım küçüğümu, onunla daha çok ilgilendim biraz düzeldi..şu sıra yine benle uyumak istiyor yanıma alıyorum uyuyor sarılıp.. İnsan üzülüyor bazen onlar da bebek daha

Ah kıyamam kuzuya, ben de yanıma alır uyurum yeter ki kardeşi de uyusun oğlumun ilk ayları çok zor geçti kucağımdan gece gündüz hiç indiremedim eğer kardeşi de öyle olursa ben abisiyle nasıl uyurum nasıl ilgilenirim

Kötü düşünme cnm yanında annen falan olucak mi? Onların yardımı olur mutlaka

Emin ol bende hala onu düşünüyorum geçen oturup ziril ziril ağladım kendimden uzaklastiriyorum dikişimden kaynaklı sarılamiyirum kucaima alamıyorum babsi kucağına aliyo ben öyle sarılıyorum yada oturuyorum öyle alabiliyorum su an küçüğüm daha beş günlük ilgiye daha çok muhtaç ama sanki ikisine yetemicek korkum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…