Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar size bomba bi süprizim var aniden tüp bebek sürecine girdik 38 yumurta toplandı 32 olgundu 25 i ilk gün döllendi bayramda opu oldum . haziranda transfer inşallah sizce rahmi hazırlamak için bi vitamin kullanmalı mıyom
Çok güzel haber inşallah gebelik haberini de alırız 🥰

Arkadaslar merhaba.sizinle dertlesmek istiyorum.ilk kez boyle bir yere yazi yaziyorum.3.kez cocuk istiyorum ilk ikisinde asla planli olmayan gebeliklerdi 2 tane kizim var simdi oglum olur belki diye denemek istiyorum.insanlarin tepkisinden korkuyorum hic kimseye birsey soylemedim sadece esim ve ben biliyoruz.pco var bende ama diger ikisinde hic cocuk aramadim.bunda dr klomen ve ovitrelle verdi cumartesi sabah vurdurdum aksamina iliski baska bir gun denemeyecegim.cok stresliyim yasim 37 korkuyorum bazen keske hic denemeseydin diyorum.erkek cocuk istedigim icin utaniyorum

Arkadaslar merhaba.sizinle dertlesmek istiyorum.ilk kez boyle bir yere yazi yaziyorum.3.kez cocuk istiyorum ilk ikisinde asla planli olmayan gebeliklerdi 2 tane kizim var simdi oglum olur belki diye denemek istiyorum.insanlarin tepkisinden korkuyorum hic kimseye birsey soylemedim sadece esim ve ben biliyoruz.pco var bende ama diger ikisinde hic cocuk aramadim.bunda dr klomen ve ovitrelle verdi cumartesi sabah vurdurdum aksamina iliski baska bir gun denemeyecegim.cok stresliyim yasim 37 korkuyorum bazen keske hic denemeseydin diyorum.erkek cocuk istedigim icin utaniyorum
Neden utaniyosunuz ki Rabbim gönlünüze göre versin bende kız isterdim nasibimize erkek oldu istemekten çekinmeyin rabbim vermeyeceği şeyin duasını ettirmez

Günaydın kızlar 😁 bu ay ovitrelle kullanarak aşılama oldum iğne gününü saymazsak ovitrellenin 11. Günü aşılamanin 10. Günü üstteki dünkü test alttaki bugun yeni yaptim ben kafayı yemediysem silinmesi gerekirken biraz koyulasma goruyorum 😂🙈 Sızceee ?

Eklentiler

• InShot_20220603_093940245.jpg
    InShot_20220603_093940245.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 73
X