Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sezeryan doğum yapan varmı aranızda benim kesimin üstünden bı 2 3 parmak kadar kalınlıktaki yerde his kaybı var az üstünde de sinirlerim iyilesiyo galiba dokundugum yerde bı acı hissi gibi bişey var
Sezaryenden sonra yapılması gereken masajlar var bir de fırçayla dokunmak falan gibi farklı materyallerle dikiş bölgesine dokunuyorlar. Instagramda videoları var c section falan diye aratırsan bulabilirsin belki

Kızlar..
Bir sorum var 🙈🙈
Benim adam 2.ye talip ben istemiyorum kazaya kalmim die doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum en etkilisi sizce hangisi 🙈
LaRisaCca LaRisaCca seni seçtim bilgilendir beni 🙈🙈🤣🤣🤣
Doğum kontrol ilaçları zararlı kuzum bence spiral taktır söylemeden😁 hatta hormonlu spiral bile zararlı vücuda ekstra ostrojen basıyor

Kızlar size bomba bi süprizim var aniden tüp bebek sürecine girdik 38 yumurta toplandı 32 olgundu 25 i ilk gün döllendi bayramda opu oldum . haziranda transfer inşallah sizce rahmi hazırlamak için bi vitamin kullanmalı mıyom
Folik asit oneriiyo doktorlar he rne şekilde gebe kalırsam kal yada düşünürsen bebek 3 ay öncesinden beriyolar hatta

Kızlar size bomba bi süprizim var aniden tüp bebek sürecine girdik 38 yumurta toplandı 32 olgundu 25 i ilk gün döllendi bayramda opu oldum . haziranda transfer inşallah sizce rahmi hazırlamak için bi vitamin kullanmalı mıyom
Omepa q10 u duymuştum tüp bebek sürecinde rahime hatta tüm vücuda iyi geliyormuş

X