Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim hiç gerilme Rabbime bol bol dua edelim sırf bu yüzden bir operasyon geçirdin hiçbir şey olmayacak Allahım esirgesin ❤️❤️ Cücüşlerin cinsiyeti belli olmuş larişimmm gözünüz Aydın 😍😍😍😍 şimdi kıyafet alışverişleri ve isim arayışları başlasın 🥰🥰
Merhabalar en son bu mesajı yazmışsınız size mesaj atacaktım ama kapalı sanırım.Elazığ Medical Park hastanesinden memnun kaldınız mı?Arkadaşım için soruyorum mesaj atabilir misiniz❤️🙏🏻

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır burayı takip ediyorum fakat yazmaya bir türlü cesaret edememiştim. 2 seneye yakın evliyim ve evlendiğim günden beri hiç korunmadık ama hala çocuğumuz olmadı tedaviye basladım hsg çektirdim tüpler açık bir problem yok dedi doktorum 4 kere klomen kullandım hepsinde olumsuz sonuç aldım eşimin testinde de bi problem çıkmadı bu ay dinlenmeye karar vermiştik adet olunca ilk aşılamamızı deneyecegiz fakat hala olamadım 2 gün geçti ve test yaptım ovülasyon çok koyu çıktı ama gebelik çıkmadı sormak istediğim adet geçmesine ragmen ovulasyon nasıl bu kadar koyu çıkabilir ?

Eklentiler

• IMG20220815090105.jpg
    IMG20220815090105.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 33
Papatyacım sen progesteron falan baktırdın mı? Doktor bana öyle bişi söylemedi. Ben kendim meraktan ovülasyon testi yaptım 5 gün boyunca. Ovitrelle kullanmadan önceki gün (ctesi) başladım. Teste göre LH seviyesi pik yaptı iğne yapılan gün ve takip eden 2 gün. Yani pazar-pzresi ve salı . Çarşamba günü ikinci çizgi silikleşti. Bu süreçte gün aşırı değerlendirdik.

Bat gelmeden ve hatta üstüne bikaç gün geçmeden test yapmak istemiyorum. Gerekirse 40 gün beklerim. Bıktım o tek çizgiyi görmekten:110:
Merhaba durumunuz nedir:)

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır burayı takip ediyorum fakat yazmaya bir türlü cesaret edememiştim. 2 seneye yakın evliyim ve evlendiğim günden beri hiç korunmadık ama hala çocuğumuz olmadı tedaviye basladım hsg çektirdim tüpler açık bir problem yok dedi doktorum 4 kere klomen kullandım hepsinde olumsuz sonuç aldım eşimin testinde de bi problem çıkmadı bu ay dinlenmeye karar vermiştik adet olunca ilk aşılamamızı deneyecegiz fakat hala olamadım 2 gün geçti ve test yaptım ovülasyon çok koyu çıktı ama gebelik çıkmadı sormak istediğim adet geçmesine ragmen ovulasyon nasıl bu kadar koyu çıkabilir ?
Merhaba.
Ovulasyon testin bu kadar koyu ise gebelik testini kan ile mi verdin vermedin ise kan ile netleştir derim.
Çünkü benim de adetime daha varken ovülasyon da koyu görünce gebeliğimi öğrenmiştim

X