Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar selam bnde bu ay ovtirelle vuruldum . Salı günü sabah doktor 19mm sağda soldakiler kucuk dedı. salı sabah 11 de iğne vuruldum carsamba aksamı 11 i değerlendir persembeyı değerlendir sonra gün aşırı dedi. Carsamba 11 değerlendirdim ama dün gece saat 1 de oldu ilişki birsey olur mu

kızlar selam bnde bu ay ovtirelle vuruldum . Salı günü sabah doktor 19mm sağda soldakiler kucuk dedı. salı sabah 11 de iğne vuruldum carsamba aksamı 11 i değerlendir persembeyı değerlendir sonra gün aşırı dedi. Carsamba 11 değerlendirdim ama dün gece saat 1 de oldu ilişki birsey olur mu
sorun olmaz canım

Kızlar biz bugün tam 6. haftada kalp atışı duyduk ilk kontrolümdü çok heyecanla bekledim umarım devam eder 🥰 crl 5.48 nabiz 117 normal herhalde dimi hatta günü 6+2 2 gün de fazladan çıktı 😅 LaRisaCca LaRisaCca Omur-un Hatunu Omur-un Hatunu
Canım benim stressiz sağlıcakla ilerlesin inşallah 🤲🏻 minnak kuşun

Tam yan değil aslında çapraz duruyo ama doktorum dönmez artık dedi riske atmayalım omuz takılması falan olur sinirleri zedeler boynundaki vs dedi
Allah korusun benim oğlumdan çok az hasar var öğrendiğimde araştırdım çok psikolojim benimde çok bozuldu son evreyi netleştirene kadar.

Cnm cok geçmiş olsun bildirim gelmedi uzun zamandır bana burdan, nasıl şimdi bebeğin
Sağolasın canım şimdi hergün ergezsiz yapıyoruz koluna masajlar yapıyoruz.
Birşeyi uzatırken sol koluna doğru veriyoruz hareketi gelişsin die doktor 1 yaşına kadar hareketler gerçekleşirse düzelir demişti

Çok teşekkür ederim ablacım pazartesi günü aslında kontrol diye gittik sezeryana girdik tek kordon kan akımı normal dedi 2 kat kordon dolanmış akıllı yavrum zorlamamis kendini çok şükür bı sorunu yok sarılık sınırda çıktı bil bol emzir dedi doktorumuz dün bende dikişlerimi göstermeye gittim bebişim kontrolüyle beraber dikişin iyi dedi krem verdi doktorum
Ahh bu Kordon sezaryan olarak iyi yaptın bizde de 1 kat boynuna 2 kat koluna dolanmıştı

Sağolasın canım şimdi hergün ergezsiz yapıyoruz koluna masajlar yapıyoruz.
Birşeyi uzatırken sol koluna doğru veriyoruz hareketi gelişsin die doktor 1 yaşına kadar hareketler gerçekleşirse düzelir demişti
Allahın izniyle sıkıntı olmucak cnm inşallah

Canım gözünüz aydın Allah analı babalı hayırlı evlat olmayı nasip etsin 🤲 🥰
Nasılsın peki
Baya iyileşme var bende şükür bu akşam da duş aldım ama dikisimde 1 mm açılma oldu sanırım orası 1 damla kan geldi ordan korktum estetik dikiş ama açılma ihtimali vamrifir ki krem verdo kullanıyorum 2 ay sonra kontrole gel tekrar bakalım dedj yavaş yavaş rutin işlerimi zorlamadan yaoiyorum yemeğimizi kayinvalidem yapiyonsaolsun evimizi Temizliuolar elimden geldikce dinleniyorum ama uykusuzluktan başa bela😀 ama onun bı bakışı bı gülüşü dunyalae bedel

Baya iyileşme var bende şükür bu akşam da duş aldım ama dikisimde 1 mm açılma oldu sanırım orası 1 damla kan geldi ordan korktum estetik dikiş ama açılma ihtimali vamrifir ki krem verdo kullanıyorum 2 ay sonra kontrole gel tekrar bakalım dedj yavaş yavaş rutin işlerimi zorlamadan yaoiyorum yemeğimizi kayinvalidem yapiyonsaolsun evimizi Temizliuolar elimden geldikce dinleniyorum ama uykusuzluktan başa bela😀 ama onun bı bakışı bı gülüşü dunyalae bedel
Aman yavaş yavaş canım dikkat et ıslak bırakmamaya çalış iltihap olmasın.
Sağolasun bu anneler kayınvalideler zaten.
Aynen öyle tüm yorgunluk uykusuzluk uçup gidiyor

8. Haftayı hiç görememiştik çok zor geçti bana bu haftalar 🥲 inanamıyorum hala.. doğunca inanicam 😅 senin kuzular nasıl? LaRisaCca LaRisaCca
🤗💕💕 Sağlıkla gelsin canım benim
Sezeryan doğum yapan varmı aranızda benim kesimin üstünden bı 2 3 parmak kadar kalınlıktaki yerde his kaybı var az üstünde de sinirlerim iyilesiyo galiba dokundugum yerde bı acı hissi gibi bişey var
Bende öyle birşey olmadı kuzum
Günnnaaayyydııınnn.

Ben geldim nasılsın canlarım 🥰
Ömüşüm iyiyiz sen nasılsın
Lari Napiosun doğurdun mu ikizleri büyüdüler mi benim hesap kapanmis daha yeni actirabildim benim oglus büyüdü 8 aylik olduk
Gelecek benim kızı istemeye geliyolar teyzesi ya 😂 nasılsın canım

X