Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ocak ayında çektirdim. Sorun yok ama olmayınca olmuyor işte Allah yardımcımız olsunn.. bende ıgne denedım olmuyor demekkı var bırseyler hacamata gıdecegım hayıt tentürü kullanıcam içicem yani

senin de tek miydi canım, belirtin var mıydı
Tek canım . Belirtim sadece sol kasıkta ağrı şeklindeydi. Yani rahmimde sadece ağrım vardı. Hatta evde ekmek bitmişti 6.günümde markete çıkayım artık dedim. Yürüyemedim ağrımdan ağladım psikolojim bozuldu hiçbi iş yapamıyorum diye. Eve geldim, yapayım kurtulayım şu ağrının sebebini öğreneyim en azından amaçlı yaptım testi, ilk idrar olmamasına rağmen hemencecik çizgim çıktı tabii dünyalar benim oldu

benim ağrımda solda canım. Oradan yerleşmiştir inşallah. Senin dondurulmuştu benim erken belli olmaz galiba

Canım aslında 2-3 hfta daha dayansa mükemmel olucak az daha sabır geçicek bol bol dua et onunla konuş bebişler annelerinin sesini duyunca sakinlermiş Allah yar ve yardımcın olsun onu sana bağışlasın cnm bnm
Konuşuyoruzim ama yine çok aceleci bir oğlum canım

Selam kızceler biz yine yattık hastanede.
Erken doğum riski var suyumuz yine azaldı
Erken doğum olursa bebek ciğeri etkilenmesin die iğne başlatıldı iğne de şeker yükseltiyormuş die takip altındayız.

Selam kızceler biz yine yattık hastanede.
Erken doğum riski var suyumuz yine azaldı
Erken doğum olursa bebek ciğeri etkilenmesin die iğne başlatıldı iğne de şeker yükseltiyormuş die takip altındayız.
Canım cok geçmiş olsun herhangi bir şey yaptınmı çok ağır iş vs? İnsallah vaktinde doğar bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…