Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Süper canım ya çok sevindim hareketlerini kısıtlamaman süper olmuş ben sadece çocuk bakıyorum Eylül de inşallah başlıcam ben de canım

Kuzum Bn bol su içtim ani hareketlerden kaçındım her gün 15 dk fln yürüdüm sebze agırlıklı beslendm kabız olmamak için o kdr ilaçlarını saatinde kullan Allaha tevekkül et

Canım aslında 2-3 hfta daha dayansa mükemmel olucak az daha sabır geçicek bol bol dua et onunla konuş bebişler annelerinin sesini duyunca sakinlermiş Allah yar ve yardımcın olsun onu sana bağışlasın cnm bnm

Taze anniş kese kontrolu ne zaman
Çarşambaya randevu aldım artık kesemi görücem nabıcam hiç bilmiyorum birdaha kan vermedim cünkü iyimi gidiyor kötümü gidiyor bakalım çarşamba görücem
Sen ne zaman test yapıcan taze anne sende annesin bebelerin sende

Perşembe yaparım sanki 1 hafta oluyor diye. İnşallah ben de güzel haber verebilirim canım. Değerin iyiydi kuzum. Sıkıntı yoktur telaş etme

Perşembe yaparım sanki 1 hafta oluyor diye. İnşallah ben de güzel haber verebilirim canım. Değerin iyiydi kuzum. Sıkıntı yoktur telaş etme
Vericeksin canım dualarım seninle heyecanla bekliyorum güzel haberi İnşallah canım korkularım var ama bakalım inşallah sağlıklıdır

Aynı şeyleri yaşıyoruz bizimde herşey temiz 2 yıldır hiç hamile kalamadım. İnşallah vesile olur 2. Kez Ovitrelle olacağım bende

Aynı şeyleri yaşıyoruz bizimde herşey temiz 2 yıldır hiç hamile kalamadım. İnşallah vesile olur 2. Kez Ovitrelle olacağım bende
Benımde öyle hıc bır sorun yok.. 3.iğnemdi test yaptım negatıf hastanolucam ayaklarım yanıyor kasıklarım agrıyor nasıp sanırım aşılama isticem artık

Benımde öyle hıc bır sorun yok.. 3.iğnemdi test yaptım negatıf hastanolucam ayaklarım yanıyor kasıklarım agrıyor nasıp sanırım aşılama isticem artık
Bende bu ay hsg çekildim iğne olmadım doktor kendi halimize bıraktı. adetim de bugün yarın gelmesi lazım henüz gelmedi ama 2 gün önce kaset testim negatif çıktı pek ümidim kalmadı artık 2. Kez ovitrelle deneyeceğim gittikçe ümidimi kaybediyorum. Benimde kasıklarım ağrımaya başladı zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…