Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızceler biz yine yattık hastanede.
Erken doğum riski var suyumuz yine azaldı
Erken doğum olursa bebek ciğeri etkilenmesin die iğne başlatıldı iğne de şeker yükseltiyormuş die takip altındayız.
Rabbim yardımcınız olsun canım. Anlaşılan hamiş olunca da dertler bitmiyor

testlerin hepsi erken gebelik zaten :-) iki farklı marka aldım ki kıyaslayabileyim :-)
Ahahha o zaman çıkar canım net 😂
PicsArt_05-24-01.04.45.jpg

6.günü testimdi

Aynı şeyleri yaşıyoruz 😔 bizimde herşey temiz 2 yıldır hiç hamile kalamadım. İnşallah vesile olur 🤲🏻 2. Kez Ovitrelle olacağım bende

ah seni çok iyi anlıyorum. Keşke diyorım bi sebep olsa da ona yoğunlaşsak ama sebepsiz olunca insan beynini yiyor.
Bu benim ilk tedavim artık cesaretimi topladım anca bide tedavili deneyelim dedim. İnşallah seninde tutar bu ay😢🤲🏼

ah seni çok iyi anlıyorum. Keşke diyorım bi sebep olsa da ona yoğunlaşsak ama sebepsiz olunca insan beynini yiyor.
Bu benim ilk tedavim artık cesaretimi topladım anca bide tedavili deneyelim dedim. İnşallah seninde tutar bu ay😢🤲🏼
Bende aynı sitemi dün bi arkadaşımla sohbet arasında yaparkenn
Başka bi arkadasımızın 32 yaşında erken menopoza girmek üzere olduğunu ve tüp bebek dahil şansının çok az olduğunu öğrendik🤦‍♀️
Sonra en azından bi sıkıntımız yok diye tekrar şükrettim 🙏
Bizim bebeklerin demek ki zamanı var, bizede sabredip beklemek düşüyo

Yok canım ne işi ayın 16 sından beri süreli yatıyorum
Rabbim zamanında sağlıkla kucagina almayı naisp etsin ins oglusunu,rabbim yardımcınız olsun ins.. Erken doğsa da üzülme olur mu benim yeğenlerim 34 haftalik doğdu mas tosun gibi oldular

Bende aynı sitemi dün bi arkadaşımla sohbet arasında yaparkenn
Başka bi arkadasımızın 32 yaşında erken menopoza girmek üzere olduğunu ve tüp bebek dahil şansının çok az olduğunu öğrendik🤦‍♀️
Sonra en azından bi sıkıntımız yok diye tekrar şükrettim 🙏
Bizim bebeklerin demek ki zamanı var, bizede sabredip beklemek düşüyo

allahım çözümü olmayan sorunlar vermesin inşallah🤲🏼
inşallah vakti zamanında gelecekler dediğin gibi❤️

Rabbim zamanında sağlıkla kucagina almayı naisp etsin ins oglusunu,rabbim yardımcınız olsun ins.. Erken doğsa da üzülme olur mu benim yeğenlerim 34 haftalik doğdu mas tosun gibi oldular
34 35 e kadar gidebilsek hayırlısı ile benimde yeğenim 34 den 1 gün alınca doğdu maşallahı var.

Havuç suyunun suyu arttırdığına dair çok olumlu yorum var. İbrahim Saraçoğlunun tarifi. Katı meyve sıkacağında taze havucu sıkıp iç canım araştır netten
Evet canım ama şekeri yükseltiyor maalesef havuç ve bana yasak yiyemiyorum. 🙄

X