Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben zaman ilerledikçe kapıldığım o muhteşem hislerin heyecanıyla rüyalardayım 😁 alışverişlerimi tamamladım işte. Bir iki birşey kaldı eksik bebek bezi gibi anne-bebek bakım ve hastane hazırlığı aşamasından. Sağlıkla süreci tamamlayalım diye dua ediyorum. Histeroskopi olmak bana şifa oldu hamd olsun. Ne bileyim? Mutlu geçiriyoruz çok şükür 😁 bugün yüzmeye gittik , spora önem veriyorum. 1 temmuzda işe başlıyorum. Öyle işte. Sen neler yapıyorsun 🤗💛
Süper canım ya çok sevindim hareketlerini kısıtlamaman süper olmuş ben sadece çocuk bakıyorum Eylül de inşallah başlıcam ben de canım 😀

Günaydın kızlarrr
İğne günü hariç 13. Gün
Bu sefer çizgi hiç çıkmadı ☹️
Dün ümitlenmiştim baya 😒

Eklentiler

• IMG_20210627_091826.jpg
    IMG_20210627_091826.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 35
@Nm88326 edaecoo edaecoo M Muallimezzz @peraares kızlar tranferden sonra aşırı dikkat ettiniz mi? Doktor rutin hayatına devam et dedi. Ama ben de nedense korkuyorum. Bugün sınav görevine gittim. Doktora sormuştum, git demişti. Hiç zorlukla karşılaşmama rağmen evham yapıyorum
Kuzum Bn bol su içtim ani hareketlerden kaçındım her gün 15 dk fln yürüdüm sebze agırlıklı beslendm kabız olmamak için o kdr ilaçlarını saatinde kullan Allaha tevekkül et 🤗🤗

Kızlar selam.
Bu gün doktora gittim.
Bulantılar ve kusmalarım için serum takıldım.
İdrar kan testi verdim birşey çıkmadı.
Nst mizde düzenli ve hafif sancılar çıktı.
P.tesi tekrar nst var.
Bel ağrısı ve adet ağrısı gibi sancılar ara ara geliyor.
Çok erkenci ve sabırsız bir oğlan..
Canım aslında 2-3 hfta daha dayansa mükemmel olucak az daha sabır geçicek bol bol dua et onunla konuş bebişler annelerinin sesini duyunca sakinlermiş Allah yar ve yardımcın olsun onu sana bağışlasın cnm bnm 🤲🤲❣️

Taze anniş kese kontrolu ne zaman ❤️
Çarşambaya randevu aldım artık kesemi görücem nabıcam hiç bilmiyorum birdaha kan vermedim cünkü iyimi gidiyor kötümü gidiyor bakalım çarşamba görücem😬
Sen ne zaman test yapıcan taze anne sende annesin bebelerin sende 😍😍😍

Çarşambaya randevu aldım artık kesemi görücem nabıcam hiç bilmiyorum birdaha kan vermedim cünkü iyimi gidiyor kötümü gidiyor bakalım çarşamba görücem😬
Sen ne zaman test yapıcan taze anne sende annesin bebelerin sende 😍😍😍
Perşembe yaparım sanki 1 hafta oluyor diye. İnşallah ben de güzel haber verebilirim canım. Değerin iyiydi kuzum. Sıkıntı yoktur telaş etme ❤️

Perşembe yaparım sanki 1 hafta oluyor diye. İnşallah ben de güzel haber verebilirim canım. Değerin iyiydi kuzum. Sıkıntı yoktur telaş etme ❤️
Vericeksin canım dualarım seninle heyecanla bekliyorum güzel haberi😍🙏🏼 İnşallah canım korkularım var ama bakalım inşallah sağlıklıdır 😬

Merhaba kızlar klomen kullanımından sonra 23 ve 16 boyutlarında yumurtam oluştu. Doktorum bugün çatlatma iğnesi verdi bugün sabah 9.30 da vuruldum , artık beklemedeyim bende. İnşallaj vesile olur 🤲🏼 2 senedir bebek demiyoruz hiç gebe kalamadım. Eşimde ve bende hiç problem yok. Hsg temiz ama olmadı 2 sene boyunca
Aynı şeyleri yaşıyoruz 😔 bizimde herşey temiz 2 yıldır hiç hamile kalamadım. İnşallah vesile olur 🤲🏻 2. Kez Ovitrelle olacağım bende

Aynı şeyleri yaşıyoruz 😔 bizimde herşey temiz 2 yıldır hiç hamile kalamadım. İnşallah vesile olur 🤲🏻 2. Kez Ovitrelle olacağım bende
Benımde öyle hıc bır sorun yok.. 3.iğnemdi test yaptım negatıf hastanolucam ayaklarım yanıyor kasıklarım agrıyor nasıp sanırım aşılama isticem artık

Benımde öyle hıc bır sorun yok.. 3.iğnemdi test yaptım negatıf hastanolucam ayaklarım yanıyor kasıklarım agrıyor nasıp sanırım aşılama isticem artık
Bende bu ay hsg çekildim iğne olmadım doktor kendi halimize bıraktı. adetim de bugün yarın gelmesi lazım henüz gelmedi ama 2 gün önce kaset testim negatif çıktı pek ümidim kalmadı artık 2. Kez ovitrelle deneyeceğim gittikçe ümidimi kaybediyorum. Benimde kasıklarım ağrımaya başladı zaten 😔😔

X