Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi uyandım ağrı biraz var hala ama tansiyon düzeldi
Canım evde ağrı kesici var mı içtin mi
Aaa bi alışsan o rahatlığa bidaha takamıcan ben bikere dışarı cıkarken unutmuştum bile

günaydınnn
Günaydın canım dur o zaman beyaz tshirtle deneyeyim onu
Kizlar günaydin Bugün iğnenin 12.günü son birkaç gündür uyandigimda bel agrisi oluyor baslarda yoktu.farkli birsey de yapmadim. İğnedenmi acaba
Günaydın canım öncelikle tedavin hayırlı olsun inşallah bu tedavinle hamile kalırsın canım hamişlikten de olabilir regl den de olabilir test yapmadan bilemeyiz test yap test
Günaydınlaaaaar
Harika bir pazar olsun inşallah

Günaydın kızlar

Günaydın kızlar
Günaydın çiçeklerim mm sabah uyandım baktım kimse yok geri uyumuşum
LaRisaCca canım baş ağrısı geçti mi
Kuzucum çok şükür hiç kalmadı cin gibiyim
Günaydınlarrrr herkese Dünden beri baş ağrısı çekiyorum ve bulantılarım iyice arttı daha önce tutuyordum kendimi ama artık tutamıyorum da başladım
Günaydın canım medpamid içsem iyi gelir. Gebelere yazılan bulantı önleyici bir ilaç çok geçmiş olsun ya da parol içebilirsin baş ağrısı için
Teşekkürler teocum LaRisaCca geçmiş olsun canım nasıl oldun ?
Günaydın canım gayet iyiyim hamd olsun hiç sıkıntım kalmadı
sağol canım ilgin için çok mutlu oldum
daha regl olmadım.dün sabah progestan bitti benim olursam bugün olurum diye bekliyorum bakalım
Ay hadi İnşallah aklım sende bir de L Limonlu Su da kaldı o da adet olamadı Dr a gidecek naptı bakalım

Hayirli olsunn onceliklee
Bata kdr Gun asiri degerlendirme oneriliyor

Çok teşekkürler açıklamanız için iğnemi yaptım şimdi ovulasyon testiyle takip edeyim mi sizce? Ben yumurtlamayı kaçırdım sanırım çarşamba günü 16 mm olan yumurtaya doktor pazar günü çatlatma iğnesi yap dedi hiç ağrım yok normalde her ay yumurtlama ağrısı çekerdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…