Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah kuzum bugub doktor nob. Degilse gelmezzzmiss
Yarin sabahki muaneden sonra belli olur taburcu olcagi

Sen napiyosunnn
Kahvaltıya geçiyorum canım haber ver muhakkak
Parol vardı parol içtim ama sızıp uyumuşum hala etki etmemişti sabah uyanınca ağrı azalmıştı şimdi geçti LaRisaCca
Aman çok iyi ya çok üzülmüştüm seço inanki iyi olmana sevindim çok geçmiş olsun
Hoşgeldin güzellik
Ovü artık hep pozitif çıkar çünkü o test lh ve HCG yı ayırdedemez ve seni yanıltır canım gün aşırı birlikte olacaksınız

Tamam teşekkürler

Devamı gelemedi bı türlü her ay değişik değişik geliyor yinede gitsem mi niye öyle oldu diyorum onu mu ogrensem bilemedim ki yerleşme kanaması mi desem sanmıyorum

Ay o çok iddaalı olur

valla içimden bi ses regl olcaksın diyo bende saldım artık düşünmüyorum ne olcak diye hatta olursam bugun bira alıp sahilde içcem plan bile yaptım

Devamı gelemedi bı türlü her ay değişik değişik geliyor yinede gitsem mi niye öyle oldu diyorum onu mu ogrensem bilemedim ki yerleşme kanaması mi desem sanmıyorum
Yerleşme böyle olmaz canım kullandığın ilaçlsr hormon ilaçları o sebeple değişik bir döngü olması normal sabırla beklemekten başka çare yok. Dr un da buna yapacağı birşey yok
Hoşgeldin iki gözümün çiçeği net in yenilendi mi
Ay o çok iddaalı olur
Evde kimse görmez
valla içimden bi ses regl olcaksın diyo bende saldım artık düşünmüyorum ne olcak diye hatta olursam bugun bira alıp sahilde içcem plan bile yaptım
Kız sokağa çıkma yasağı var nereye çıkacaksın
Kahvaltı mı yaptım canım 11de şimdide biraz kabak çekirdeği yedim
Ohhh şifa olsun canım
Sagolun insallah da erken olmaz mi test icin henüz?
Ben aşılama yaptırdığımda 11. Gün öğrenmiştim. Çoğunlukla 12. Günde iğne etkisi geçmiş olur. Ama tabi bünyeye göre değişiyor

yazlığa geldim canım ben haftasonu için

Akşama doğru artarsa yarın gidecem aynen asko kullandığım ilaçtan sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…