Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Enişteyi gaza getirmede hamiş hamiş

İnsallah tesekkur ederim Bu arada benim 21.gün progesteron degerim 11,3 cikti bu düsük müdür sizce (ilacsiz ignesiz 14,9 du gecen ay)
Canım bence normal . Belirli bir ref. Aralığı var. Dr un az görse ilaç yazar o telafi olabilen birşey
Enişteyi gaza getirmede hamiş hamiş
Dün dayanamadı artık gaza geldi herşey için çok geç

Canım bence normal . Belirli bir ref. Aralığı var. Dr un az görse ilaç yazar o telafi olabilen birşey

Dün dayanamadı artık gaza geldi herşey için çok geç
Ayyy tüh bende neler diyorum burda meğer çoktaannn alev almışsın
yeğenlerime diyimde bidaha gözlerini kapatsınlarr

Doktorum henüz dönüş yapmadi kendisine ilettim sonucumu yeni cikti zaten dün. İnsallah herşey yolundadir
Yolundadır tabi neden yolunda olmasın stres yapma yeterki.. sakin ol
Ayyy tüh bende neler diyorum burda meğer çoktaannn alev almışsın
yeğenlerime diyimde bidaha gözlerini kapatsınlarr
Ahahah adam artık duvara çıkacaktı napsaydım adama yok deyip sonra bdv de konu mu açsaydım

Hoşgeldin canim bizde seni bekliyorduk gözlee bebiş nasıl? Sen nasılsın

Yolundadır tabi neden yolunda olmasın stres yapma yeterki.. sakin ol

Ahahah adam artık duvara çıkacaktı napsaydım adama yok deyip sonra bdv de konu mu açsaydım
Agahaa aman Allah düşürmesinniyi yapmışsın kız bişicik olmaz ben yeğenlerimi düşündüm psikologları bozulmasın diye

Wcye kalktimm basim dondu azcik
Bir baktimki tansiyonum 9-5
Kursun dokturcem valla bize
Benimde bazen 9 5 oluyor hatta Yozgat'a gidince ölçtük kp diyor ki aa sen bu tansiyonla nasıl ayakta duruyorsun dikkat et asko

Agahaa aman Allah düşürmesinniyi yapmışsın kız bişicik olmaz ben yeğenlerimi düşündüm psikologları bozulmasın diye
Ahahah bizim bozulan pisikolocimis noolucu hiç beni düşündüğün yok porti
Wcye kalktimm basim dondu azcik
Bir baktimki tansiyonum 9-5
Kursun dokturcem valla bize
Anam noluyor bize böyle ya.. herbirimizde bir ağrı bir tansiyon. Bak kesin topiği gözleyen nazar değen var ben size söyleyeyim C Capanin Gururu Teyom

Vallaa yaa kem gözler ,fake insanlar tarafindan dikizleneniyoz mu aciba
Topigin basinaa sundan yaptiralim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…