Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimki kendinden full otomatik robot her seferinde her şeyi siliyor halı yoksa duvar falan siliyor ama düzenli gelmiyor 3 4 ay gelmiyor bazen
Nasıl gidiyor hamişlik? Ağrı falan oluyor mu?

Skrkz17 kuzuşşşşş nolduuu acabaaa naptınnn acayip meraktaymmm
Canım geldim anca gelebildik ben çok sıkışık olmuşum onu ayarla falan 2 buçukta hazırlandım 3te transfere aldılar embriyolar gayet iyi kalitede dediler istediğim yere koydum dedi bakalım nasip artık ben yolda biraz kendimi kastım sarsılmamak için inşallah etkilememişimdir birde hastaneye gittik burda progestan iğne için orda da otururken paldır küldür oturdum onlar haricinde gayet iyi geçti hiç öyle paniklediğim gibi olmadı şükür canlarım sağolun

Bugün oldum canım çok şükür bi sıkıntı yaşamadım biraz paniklemiştim aslında dünden beri istediğim gibi oldu dedi ozan bakalım nasip ben yolda biraz kastım kendimi inşallah etkilememişimdir birde iğne olmaya gittim az oraya da otururken paldır küldür oturdum bunlar dışında şuana kadar şükür korktuğum gibi olmadı bundan sonrası nasip

yaaa ben şimdi işten çıkıcammm ama daha Skrkz17 den ses çıkmadı merakta ediyorum baya eşimden baglanabilirsem akşama girerim hepinizi öpüyorummmm cumartesi gecesi görüşürüz
Yaaa canım 5de çıkardılar beni telefonda çekiyordu iğne ara falan derken giremedim kusura bakma

Ayy hadi başlasın şafak saymalar hiç korkma Allahın izniyle birşey cik olmaz çok sevindim canım rabbim gönlündeki duanızı hakkınızda hayırlı eylesin inşallah duam oldu sevincini yaşatsın

Ayy hadi başlasın şafak saymalar hiç korkma Allahın izniyle birşey cik olmaz çok sevindim canım rabbim gönlündeki duanızı hakkınızda hayırlı eylesin inşallah duam oldu sevincini yaşatsın
Amin canım benim inşallah rabbim hepimize sevinç gözyaşları nasip etsin

Çok şükür canım benim. Hiç kötü şeyler düşünme, öyle dış etkenlerden etkilenmez. Test günü ne zaman

19u canım ya ne bileyim kafamı kaldırdım transferden sonra kızdılar bana
Bnde kaldırmıştım hemşireyi görmek için hasta bakıcı tekrar kaldırmıyım die kafamı başımda bekledi ama korkma bnde 2.5 saatlik yol geldim tutunacagı varsa tutunur bebgm poztf düşün yeter herşey güzel olacak Allahın izni ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…