Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşAllah canım benim onlar öyle kızınca sanki dikkatsizlik yaptım gibi hissettim birde çok hızlı eğildim oturdum sedyeye dedim hemşire bunu görse kırmızı kartı gösterir

Kızlar ya öğlen uzandım uyudum biraz yorgundum baya o sırada karnıma adet sancısı gibi sancı oluştu sanki heran adet olacakmışım gibi. Biraz önce de sanki sol tarafıma biri yumruk attı gibi büzüşme oldu gibi bi ağrı saplandı bu ne olaki daha adetime 8 gün var

Bir fikrim yok açıkçası canım

Çok geçmiş olsun canım. Bu konuda birşey dememiz zor canım. Ama ilaç kullanmak da rahat geçirmek açısından önemli. Ben ilacı geç kullandım çok kötü oldum

Kanda deger dusukte olsa cikardi bence
Cok gecmis olsunn canim
Umarim en az sorunla atlatirsin
Suphen varsaa saglik kurulusuyla konus istersen

Çok geçmiş olsun canım. Bu konuda birşey dememiz zor canım. Ama ilaç kullanmak da rahat geçirmek açısından önemli. Ben ilacı geç kullandım çok kötü oldum
Kanda deger dusukte olsa cikardi bence
Cok gecmis olsunn canim
Umarim en az sorunla atlatirsin
Suphen varsaa saglik kurulusuyla konus istersen
Cok teşekkürler kızlar.

Nası yani canım transferden sonra hiç kımıldamadan yatmak mı gerekiyorbende tecrübelerinizden faydalanayım
Skrkz17 canım inşallah tutunur sana sağlıkla sıhhatle ilerler hamileliğin sağlıkla da kucağına alırsın inşallah ne güzel heyecanlı bekleyiş

Transferden sonra belli bi süre kaldırmıyolar canım bekletiyorlar sonra serbest

İnşAllah canım benim inşallah Rabbim hepimizin kucaklarını doldursun sen ne zaman başlıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…