Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam Kızceler.. :KK200:
Nasılsınız ?
Giremedim pek bu aralar.
Bizde çok şükür her şey yolunda..
Sizde durumlar nasıl ?
iyiyiz canım teşekkür ederiz. Senin de iyi olmana sevindim :KK68:
Ben bu ayı boş gecicem gelecek ay tüp bebek tedavisine başlanacak kuzum :)

Aynen canım erkekler çocuk gibiler.. Hatta geçen gün markete gittim bana Jelibon aldın mı diyor, gülesim geldi :KK70: Bir de benimkisi kedi gibi, seveyim istiyor. :KK68:
😂😂 öyleler ya valla ama marketten jelibon isteyen benim bana kızan o bu konuda benden daha bilinçli 🤭

coconatt coconatt sen naptın bebeğim biraz daha alıştın mı duruma ? Histeroskopi için tarih belirlendi mi?
Kuzucum hoşgeldin nasılsın? Mapusa atmışlar nasıldı 3 günün? gözümüz yollarda kaldı te böyle 🤓

Napim kız ancak sindirdik gördüklerimizi duyduklarımızı Bülent hoca hem bize hem doktora iyi giydirdi 🤣 ekranda rahmim bana bağırıp duruyordu düzelttir beni diye 🤣
Dün covid testi yaptırdım negatif çıktı şükür, pazartesi de progesteron ve beta testi yaptırcam her ihtimale karşı. Çarşamba aksilik olmazsa ameliyat olacak inşallah canım benim 🤲

Canım tüp ü palmiyede yapanlarla konuşman gerekir mesela coconatt coconatt orda deneyim yaşadı yaşayanlar da vardır başka muhakkak.. onlardan kaç yumurta toplanmış ve kaçı yaşamış bunları sorgulamak gerekiyor yoksa doktor da embriyolog da profiline sadece pozirifleri koyuyor. Demiyor ki bu ay 40 hastam vardı 15 inde pozitif aldım 😁 hepsi sadece pozitifi reklam ediyor
Allah onları bildiği gibi yapsın. Ben onları Allaha havale ettim o en güzel şekilde alır bizim yaşadıklarımızın hıncını🤲 sinirlerim çok bozuktu geçen gün gidip basacaktım hastaneyi yemin olsun :sinirli:

Skrkz17 Skrkz17 hep söylediğim gibi aslında senide olumsuz etkilemek istemiyorum çok önemli bir dönemdesin. İyi düşün inşallah benim yaşadıklarımı yaşamazsın ve pozitifi görürsün senin için tek duam bu inanki🤲💙 Transferini olacaktın ben bakamadım dün foruma ama ne durumdasın?

Kuzucum hoşgeldin nasılsın? Mapusa atmışlar nasıldı 3 günün? gözümüz yollarda kaldı te böyle 🤓

Napim kız ancak sindirdik gördüklerimizi duyduklarımızı Bülent hoca hem bize hem doktora iyi giydirdi 🤣 ekranda rahmim bana bağırıp duruyordu düzelttir beni diye 🤣
Dün covid testi yaptırdım negatif çıktı şükür, pazartesi de progesteron ve beta testi yaptırcam her ihtimale karşı. Çarşamba aksilik olmazsa ameliyat olacak inşallah canım benim 🤲
hadi hakkında hyrlısı olsun canm bnm allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur :dua:

iyi iyi kuzu bir daha olmadı çok şükür :halay: pazrtesi bnmde randevm var işte inşallah herşey yolunda deyzesi herşey hepimiz için çok güzel olsun :dua::dua:
Oyyy yolundadır herşey canım benim Hiç merak etme. Ayrıca Fasulyen terfi etmiştir artık kuzucum büyümüştür dahada. Deyzesi yesin 😍

Oyyy yolundadır herşey canım benim Hiç merak etme. Ayrıca Fasulyen terfi etmiştir artık kuzucum büyümüştür dahada. Deyzesi yesin 😍
inşallah bbgm bizler zor bulunca elimiz yüreğimizde oluyor baya rabbm hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsn sizlerede versn yaşatsın bu duyguyu kuzum :dua: :KK200: :KK60: evet evet byümüştür kendisi kesin görmk için sabırsızlanıyorum

inşallah bbgm bizler zor bulunca elimiz yüreğimizde oluyor baya rabbm hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsn sizlerede versn yaşatsın bu duyguyu kuzum :dua: :KK200: :KK60: evet evet byümüştür kendisi kesin görmk için sabırsızlanıyorum
Merakla bekliyorum pazartesiyi kuzum 😍🥰

yaaa ben şimdi işten çıkıcammm ama daha Skrkz17 Skrkz17 den ses çıkmadı merakta ediyorum baya eşimden baglanabilirsem akşama girerim hepinizi öpüyorummmm cumartesi gecesi görüşürüz :KK60::KK36::KK200:
Muahh can edaecoo edaecoo 😘
Dikkat et kendine canım benim 🌺😍💙

X