Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bende seni seviyorum kuzucummmm

Aaa ne kadar değişikmiş prosedür... Öğrendiğim iyi oldu kuzum, ağzına sağlık teşekkür ediyorum

Çok iyimiş canım, teşekkürler bitanem

Kızlar selam size yine bir soruyla geldim.
27-28 mart 2 gün yumurtlama gördüm. 29 martta çatladı. Bugün covid testi yaptırdım önlem amacıyla ne olur ne olmaz diye gebelik testide yaptırdım ancak negatif çıktı.
Gebelik olsa bugün beta HCG çıkarmıydı pozitif? Yumurtlama tarihime göre hesaplarsam adetim daha önümüzdeki hafta pazartesi ya da salı olması gerekiyor sanırım. Nolur bana bişeyler deyin Erken mi değil mi bilemedim. Ama yumurtlama tarihimden eminim.

Aynen canım erkekler çocuk gibiler.. Hatta geçen gün markete gittim bana Jelibon aldın mı diyor, gülesim geldi Bir de benimkisi kedi gibi, seveyim istiyor.

Sağlıkla oluşsun embriyon, güzel haberler al inşallah canım.

canım daha yumurtlamanın üzerinden 11 gün geçmiş henz erken bence biraz daha beklemen gerekiyor inşallah bebişin seninledr

ayyyy kuzucummm hadii hayırlı ugurlu olsun gözn aydın döllenip bebişinnnn tutunsun güzelce sana dilerim ki 14 gün snra poztf haberleri buradan vermen nasip olur bayram yerine döndürürsünüz ramazan ayının yüzü suyu hürmetine allah kalbnizden geçeni nasip etsin dkkt et kendne ama normal hayatına da devm et tm mı poztf ol

Yaklaşık 10 gün olmuş canım, sanırım biraz erken canım. Belki de gebelik var ama HCG düşüktür henüz..

Tamam canım bu sefer özellikle yüzünü isteyeceğim beyefendi gösterir inşallah geçen sefer aklıma gelmemişti birinde de doktor çok uğraştı ama kapattı kendini. Yengeç burçları biraz utangaç oluyormuş

LaRisaCca kuzum ben buraya yazmıştım ama birdaha yazmak istedim...
Sizin de bildiğiniz gibi birçok kişi bu forumda bir umut ve/veya sorusuna cevap arıyor hatta acaba benimle aynı şeyleri yaşayan var mı diye siteyi o forum senin bu forum benim dolaşan arkadaşlarımız da var. Mucizevi veya zor bir şekilde hamilelik haberini alan güzel arkadaşlarım başkalarına da umut olması adına hikayelerini (paylaşmak isteyenler) aşağıda açtığım topikte kısaca paylaşabilirler mi?
*Larim sen de paylaşabilirsen cok mutlu olurum, tabi ısrar yok

Hep pozitif tam pozitif arada bir de hunim nerdeee
Allah razı olsun kuzum, artık her akşam şafak sayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…