Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam canım daha 12. Gün herşey değişebilir kırmızıları görene kadar
Harika haber canım darısı pozitife inşallah
Ahahah evet yengeçler öyle ama kesin istiyoruz minnoşu bu defa
Yazarım kuzucum
Yarın yazayım , biraz uzun benimki bayılcak gibi yorgunum şuan
Selam Kızceler..
Nasılsınız ?
Giremedim pek bu aralar.
Bizde çok şükür her şey yolunda..
Sizde durumlar nasıl ?
Selam canım iyiyim sen nasılsın detaylıya girdin mi
ayyy test zamanı gelecekkkkkkkkkkkkkkkkk
Hazırlanın mafya team
Kızlar adetime 3 gün var ve adet baslangici var sanırım çamaşırıma lekeli şekilde gelmiş acaba kullandığım ilaç mi etkiledi
Etkiler canım erken ya da geç olabilir
Off off ne umduk ne bulduk. Neyseki birkaç gün sonra sürecin başlıyor hadi bismillah
yaaa ben şimdi işten çıkıcammm ama daha @Skrkz17 den ses çıkmadı merakta ediyorum baya eşimden baglanabilirsem akşama girerim hepinizi öpüyorummmm cumartesi gecesi görüşürüz
Canım ben sana yazarım merak etme
LaRisaCca bitti mi temizlik canım. Kendine dikkat et ya, bayağı yazmamışsın endişe ettim
Bitti kuzuş baygın yatıyorum
Benimki kendinden full otomatik robot her seferinde her şeyi siliyor halı yoksa duvar falan siliyor ama düzenli gelmiyor 3 4 ay gelmiyor bazen
Nasıl gidiyor hamişlik? Ağrı falan oluyor mu?
Kuzu valla dedim bundan sonra her cuma gelsin. Ben yapamayacağım inan çok kötü oldum. Hamişlik hamd olsun şimdilik iyi ağrım yok maşallah inşallah böyle devam ederiz
Selam Kuzular üniversite hastanelerinde aşılama için ücret alınıyor mu?
Canım cüzi diye biliyorum ama alınıyor
Bu kız temizlik mi yapıyor yapmasana LaRisaCca yahu dikkat et kendine
Aşko kadın geldi de ben dünden yorgunum kadına yaptırmayacaklarımı yaptım
Kızlar benim çok fazla kasık ağrılarım varya. Testlere başlamadım başlasammı acaba. Bekliyimmi birkaç gün daha
Kaçıncı gün porti
Kuzum iyi geçmesine çok sevindim artık testi bekleyeceğiz pozitif göreceğiz inşallah. Merak etme ben araba filan da kullandım kasislerden geçtim birşey olmadı etkilemez öyle
19u canım ya ne bileyim kafamı kaldırdım transferden sonra kızdılar bana
Yok kız sen hasta değilsin yatma sakınkan dolaşımı transferden sonra çok önemli benim Dr um hareket et dedi bana
Ben yarın gidiyorum doktora gençler arada yerime bakan arkadaş 1 hafta izin almış pazartesi göndermez beni müdürüm die yarına çektim randevuyu
Oyyyy muhakkak foto bekliyorum
Canım türlü sebepleri olabilir. Belirti arama kırmızıları bekleyelim bakalım inşallah bebişin seninledir
Canım benim bu habere çok üzüldüm. Biz shlls nin gebeliğini 14. Gün erken gebelik testinde çok silik çizgiyle 10 müdür bir değerle öğrendik geç döllenmeydi ama ilaç kullanman gidişatın açısından önemli koronada. Birşey diyemiyorum
LaRisaCca Simgoş yorgunmuş. H halleycik hazır bekle operasyon olabilir
Yazık kız dötüme
Yok hayatım ben transfer oldum ayağa kalktım doktorumun hemşirenin elini sıkıp tşk ettim. Dr um da harika dedi. Sen hasta değilsin sadece transfer oldun hasta gibi yatmanı istemiyorum dedi ama prosedür olarak transfer yapılan odadan sedye ile çıkmalıydım öyle çıkardılar
Kadini bosuna cagirdiki ztnn
Kimbilir naptii
Vallahi ben birşey yapmadım kız sadece başında bekledim ki savsaklamasın o sırada çamaşırlarımı yıkadım astım kadın gittikten sonra alışveriş yaptım geldim annem geldi bende kalıyor bugün yemeği filan hep o yaptı çünkü baygınlık geçirecek gibiyim

Teolog da öyle söyledi canım.. aşılamaya geçecek ama herhangi bir ilaç başlatmadı ilginç geldi bana oluyor mu öyle bi durum olan yumurtalar neyse artık vericek spermleri :))

Aman kuzum benim dikkat et yarın hiç bişey yapma bolca dinlen bakalım

İstihbarat aldım ben sen dünden yapmışsın zaten evin tertemiz işti bugünde kadın gelmiş. Ahanda böyle oldum temizlik yaptığını okuyunca

Dikkat et kendine canım benim hassas davran biraz daha yani yoksa topicte siteden herkesten bir gelecek

Off off ne umduk ne bulduk. Neyseki birkaç gün sonra sürecin başlıyor hadi bismillah

Hayırlısı kuzucum ne diyelim. Bu kadar bekledik 2 ay daha bekleriz ne yapalım, sonu yeterki yüzümüzü güldürsün Bülent hocaya dedim beni kvdeden kurtarın Allah aşkına

Inşallah görmem o kırmızıları sol tarafımda bi ağırlık varya oturunca batıyor hayr olur insallah

Ayyy çok geçmiş olsun canım benim inşallah hafif atlatırsın i

Teolog da öyle söyledi canım.. aşılamaya geçecek ama herhangi bir ilaç başlatmadı ilginç geldi bana oluyor mu öyle bi durum olan yumurtalar neyse artık vericek spermleri :))
Kuzu doğal yumurtana mı yapacak acaba Dr lar da bir cins . Sormadın mı ilaç yazmayacak mısınız ne zaman kontrole geleceğim diye adet misin şuan
Aman kuzum benim dikkat et yarın hiç bişey yapma bolca dinlen bakalım
Annem bende canım yarın hiç kalkmayacağım o halledecek kadın da her hafta gelecek artık ben bir daha dokunmayacam mahfoldum
Kuzu ben normal ev temizliği yaptım kadına cam sildirdim koltukları sandalyeleri sildirdim halıları kaldırdı süpürdü sildi geri açtı filan bu tip şeyleri ben yapamıyorum o yüzden ona yaptırdım ama artık her hafta gelecek o her geldiğinde başka yeri yapar böylece heryer hep temiz olur

Yok kuzum kafanı kaldırıp karnı kasıyorsun ya yattığın yerde o yzdn kafa kaldırmak pek doğru bir hareket degl onlara göre Bn transfer sonrası odada 45 dakika dinlendim o kdr sonrada 2.5 saatlik yola çıktım

Hayırlısı kuzucum ne diyelim. Bu kadar bekledik 2 ay daha bekleriz ne yapalım, sonu yeterki yüzümüzü güldürsün Bülent hocaya dedim beni kvdeden kurtarın Allah aşkına
Ahahah ne dedi hoca onu da den yap bi zahmet demedi mi
Inşallah görmem o kırmızıları sol tarafımda bi ağırlık varya oturunca batıyor hayr olur insallah
İnşallah canım benim

Kızlar merhaba benim 2 aydır adet gecikmem oluyordu ondan önce düzenliydi bu ay çatlatma iğnesi vurdum 20. Gün hala adet olmadım testte yapmadım. Kasık ağrılarım var o yüzden hamilelik yoktur diye düşünüyorum.Adet düzensizliği olanlar iğneden kaç gün sonra oldunuz? İğne olsakta düzensizlik devam eder mi

Canım adet düzensizliği derken kaç günde bir oluyorsun gebelik de kasık ağrısı yapar regl ile benzer belirtiler gösterir test yapmanı öneririm folik asit alıyorsun değil mi

Canım seninle daha önceden konuşmuştuk hamileymişsin şimdi gördüm çok sevindim Allah kucağına aldırsın nasıl hamile kaldın
Amin canım çok teşekkür ederim inşallah senin de bebişin seninledir. Tüp bebek ile hamile kaldım ben

Canım adet düzensizliği derken kaç günde bir oluyorsun gebelik de kasık ağrısı yapar regl ile benzer belirtiler gösterir test yapmanı öneririm folik asit alıyorsun değil mi
Normalde hep 30da olurdum 2 ay önce 38. Günde geçen ay 43. Günde olmuştum kist falanda yok ama gecikiyordu 2 aydır. Folik asit kullanıyorum canım da umutlanmakta istemiyorum aşılamam iptal oldu çok yumurtadan dolayı ama ben bi delilik yapıp iğne vurup kendim denedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…