Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Önceki günleri bilmiyordum.bugün bekle kuzuş

Ozaman yarın sabah müsaitsen yap hani çatlamadan önce spermin bulunması gerekmiş ya içerde kendini hiç kasma bu ay zaten olursa oldu Olmazsa zaten tedaviye cagirmayacakmiydi doktor inşallah gerek kalmaz da

Yaa canım birde hemşirede etkiliyor olabilir 2 tanesi yavaş vurdu hafif acı var tek ama diğerleri o kadar acıttı ve morattı kş

Önceki günleri bilmiyordum.bugün bekle kuzuş
Evet bi dinlenelim
Ozaman yarın sabah müsaitsen yap hani çatlamadan önce spermin bulunması gerekmiş ya içerde kendini hiç kasma bu ay zaten olursa oldu Olmazsa zaten tedaviye cagirmayacakmiydi doktor inşallah gerek kalmaz da
Evt evt bidahaki regl de aşılamaya karar vermiştik işte, o zamana kadar ovülasyonla oyalanıyorum bnde maksat boş geçmim, alışmışız artık her ay

Birkac kez kullandi ondannsonra gebelik olustu.
Duphaston yada progesteron genelde tutunmayi destekledigi icin veriyorlar canim.
Ben 3.ignemdede kullandim
Ben catlatmadan sonraki 17 gundeyim adet olmadim ama gebelik testleride negatif dupbastonu 12.gun ne gatifi gorunce birakmistim..birakmasaydim.14.gun adet olmami mi saglayacakti.. artik bu saatten sonrada testlerde gebelik cikmaz zaten..ne yapacagimi sasirdim..

Merhaba, catlatma ignesini ilk kullanişinizmiydi.. 2.ye tekrar kullandinizmi..birde dupbaston falan kullandinizmi
Hayir. 3 kere kullandim. 3. De gebelik olustu. Yanliz ilk ikisi pespese sonra 9 10 ay ara vermistim. Ve evet 3unde de ya duphaston ya progestan kullanmistim canim .
Birkac kez kullandi ondannsonra gebelik olustu.
Duphaston yada progesteron genelde tutunmayi destekledigi icin veriyorlar canim.
Ben 3.ignemdede kullandim
Takipcim Hallosum.. Zeki hatun bak nasi hatirliyo. . Bugun iyisin ama cok sukur mutlu oldum iyi olmana

Ben 20 .gunde oldum canim
Bunun erken birakmanla alakasi yok
Vucud hormonlar yapiyor,endiselenme biraz bekle olmazsan gidip bir muane ol

Kuzumm daha iyimm sukur
Sizin gibi kalbi guzel kadinlar var etrafimdaa ve disari cikmak beni biraz rahatlatti

Ben 20 .gunde oldum canim
Bunun erken birakmanla alakasi yok
Vucud hormonlar yapiyor,endiselenme biraz bekle olmazsan gidip bir muane ol
Coook tesekkur ederimmm... icime su serptiniz.. cvplar icinde cok sagolun...yuzde 80 2.yada 3. Kullanimda pozitif goruluyor... inssllah isteyen herkese nasip olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…