Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dün ve ondan önceki gün

dünü ve önceki günü değerlendirince bugünü atlıcam mecburen, yarın artık, gidenler beklesin kapıda
Dün olduysa sıkıntı yok asko sen böyle deyince bı anımı anlatmak istiyorum ben esime bugünü de değerlendirelim diye hergun diyorum bazen diyor bu da can çeşme değil ki biraz toplansın diye sinirleniyor

Dün olduysa sıkıntı yok asko sen böyle deyince bı anımı anlatmak istiyorum ben esime bugünü de değerlendirelim diye hergun diyorum bazen diyor bu da can çeşme değil ki biraz toplansın diye sinirleniyor
Ay evet aynen her gün her gün olmuyo ya, yıkanmaktan aşındım şaffaf olucam yakında
Yarına pik diyorum bugün dinlenmece, yarından itibaren üç gün fıtı fıtı
Hadi bakim yarın da yapim testi sonrası maraton

Kuzu kızlar cvp yazmış aynen katılıyorum için rahat olsun

Selam kızlar ovulasyonda pik gördükten 14 gün sonra mı adet olunur çatlamadan 14 gün sonra mı tecrübeniz var mı bu konuyla ilgili saçma soru olmuş olabilir
Geçen ay çatlama günü dahil ederek saydığımda tam 14. Gün regl oldum ben, herkeste farklı olabilir ama emin değilim
Yok değil canım. Yarın bir daha yenile
Evt evt yarın kesin tekrar

benimkide öyle diyor ya hergun hergun olmaz diye diyorum şu gün de geçsin tamam bidaha sen desen bile yok

Geçen ay çatlama günü dahil ederek saydığımda tam 14. Gün regl oldum ben, herkeste farklı olabilir ama emin değilim

Evt evt yarın kesin tekrar
Teşekkürler canım cevap için benim genelde 2 gün pik olur 2. Günün aynı Günü 2 hafta sonrası regl gelir yani pikten 14 gün Sonra. merak ettim herkesin öyle mi diye senin de öyle o zaman

Sen yinede degerlendir bence ben anlamam ama
Doğru. Lumix yine de değerlendir canım

dün ve ondan önceki gün değerlendirdim, şimdi bu gece de değerlendirirsem yarın ve sonraki gün riske girer, 5 gün üst üste değerlendiremem yani no no noo
benimkide öyle diyor ya hergun hergun olmaz diye diyorum şu gün de geçsin tamam bidaha sen desen bile yok
yani insanın aklına geliyo ya bugünü de değerlendirmem gerekiyosa diye, sonra her güne dönüşüyo o, o zaman da ödev gibi oluyo zaten, geriliyo insan ve olmuyo dolayısıyla, bu günü atlıcm mecbur napim
Teşekkürler canım cevap için benim genelde 2 gün pik olur 2. Günün aynı Günü 2 hafta sonrası regl gelir yani pikten 14 gün Sonra. merak ettim herkesin öyle mi diye senin de öyle o zaman
Zaman zaman sapıtıp 12-13 gün sonra geldiği de oldu geçmişti bnm, bazılarının 16 gün sonra olduğuna da denk gelmiştim ama genel olarak 14

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…