Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Coook tesekkur ederimmm... icime su serptiniz.. cvplar icinde cok sagolun...yuzde 80 2.yada 3. Kullanimda pozitif goruluyor... inssllah isteyen herkese nasip olsun...
Ben 1 hafta oncesinde adet belirtisi gorup sanci cektim hep .
İgnenin icindeki hormonlar bizi yonetiyor resmen
Sizi cok iyi anliyorumm
İnsallah bebisine kavusursun

Masallah tebrik ederim allah saglikla kucaginiza almanizi nasip etsin...isteyen herkese nasip olsun insallah.. bana da doktorum dupbaston verdi 12.gun biraktim keske birakmasaydim... birde siz catlatmadan sonra nasil degerlendirdiniz.. 24 saat sonra 3 gun olmali sanirim dimi...

Ben 1 hafta oncesinde adet belirtisi gorup sanci cektim hep .
İgnenin icindeki hormonlar bizi yonetiyor resmen
Sizi cok iyi anliyorumm
İnsallah bebisine kavusursun
Bende 2 gundur oyle agrilar yasiyorum ki ayaklarimin ustune basamiyorum kasik agrisindan.. halen daha bebek varsa diye agri kesici icmiyorum..

Evet bi dinlenelim

Evt evt bidahaki regl de aşılamaya karar vermiştik işte, o zamana kadar ovülasyonla oyalanıyorum bnde maksat boş geçmim, alışmışız artık her ay
Nasılsın canım bir gelisme var mı ? Bende bir kaç araştırma yaptım evde rahimagzi genişletme operasyonu ile

Sobelendim napıyosunuz fıstıklar ben çok fazla giremedim bu ara eşimin babannesi vefat etti zaten geçen kasımdan beri yaklaşık her ay bi cenazeleri olduokumaydı falan derken zaman geçti
Başınız sağolsun canım benim. Hamd olsun. Ben beklemeye devam. LaRisaCca nın cezası bitecekti belki gelir diye dolaşıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…