Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım var tabiki. benim bir arkadasım regli 10 gün geçtikten sonra ör-ğrenmişti... Ki bana dr 14. günden önce yapma demişti testi.. beklemende fayda var :)
ayy hadi inşallah canım inşallah erken yaptığım için testim böyledir bu ay pozitifi görürüm doktor bana 14 gün bekle demi ama sabırsızim da biraz
Esimin degerleri suanlik dusmus canim ama doktoru 5 gunluk daha tedaviye devam dedii.
Sonrasini bakilcakmis
İyi geliyordu sesidee
İnsallah hersey yolunda ilerler
Canimlar
Çok geçmiş olsun canım

Kızlar ya benim aklima birşey takılıyor, şimdi ilk defa gonalf kullandik ya bu ay, doktor 75 le basladi yavas yavas arttirdik ama bence cok uzun sürdü ki cuma aşılama olacağım 9 nisanda yani. E benim beklenen adet tarihim 15i doktora sordum sorun yok dedi ki aslında evet bi yerde mantıklı geliyor ama tutma olasılığını vs aman ne bileyim etkiler mi ya. İgne ile olmasina ragmen bence gec kaldi büyütmekte. Gel gor ki eğitim araştırma hastanesi bi sürü prosedür var, şimdi " evet gec olmus azcik ama olacak oldu mu adetten bi gun once bile yumurtlama olsa olur gebelik" diyip icimi rahatlatin

Yok kuzum o ilaçlar ona göre ayarlanıyor. Kontrollü çatlama yapılıyor. Adet tarihin değişiyor doğal olarak

Catladiktan 14.gun adet oluyoruz ya canim ona gore ayarlanir
Endiiselenmee

Bülent hoca yapmıştı tüpü. Gereksiz ilaç kullanımına karşı ve kan sulandırıcının risklerinden dolayı vermedi ama sonuçta o riski ben alıyorum.. ve ekstra progesteron kullanıyoruz bu da kanı kalınlaştırıyor bu yüzden tüp bebek tedavilerinde en azından asprin veriliyor diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…