Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Coook tesekkur ederimmm... icime su serptiniz.. cvplar icinde cok sagolun...🙏yuzde 80 2.yada 3. Kullanimda pozitif goruluyor... inssllah isteyen herkese nasip olsun...
Ben 1 hafta oncesinde adet belirtisi gorup sanci cektim hep .
İgnenin icindeki hormonlar bizi yonetiyor resmen
Sizi cok iyi anliyorumm
İnsallah bebisine kavusursun❤️

Hayir. 3 kere kullandim. 3. De gebelik olustu. Yanliz ilk ikisi pespese sonra 9 10 ay ara vermistim. Ve evet 3unde de ya duphaston ya progestan kullanmistim canim .

Takipcim Hallosum.😍. Zeki hatun bak nasi hatirliyo. 😉. Bugun iyisin ama cok sukur mutlu oldum iyi olmana
Masallah tebrik ederim allah saglikla kucaginiza almanizi nasip etsin...🙏isteyen herkese nasip olsun insallah.. bana da doktorum dupbaston verdi 12.gun biraktim keske birakmasaydim... birde siz catlatmadan sonra nasil degerlendirdiniz.. 24 saat sonra 3 gun olmali sanirim dimi...

Ben 1 hafta oncesinde adet belirtisi gorup sanci cektim hep .
İgnenin icindeki hormonlar bizi yonetiyor resmen
Sizi cok iyi anliyorumm
İnsallah bebisine kavusursun❤️
Bende 2 gundur oyle agrilar yasiyorum ki ayaklarimin ustune basamiyorum kasik agrisindan.. halen daha bebek varsa diye agri kesici icmiyorum..🥺🥺

Evet bi dinlenelim 😅

Evt evt bidahaki regl de aşılamaya karar vermiştik işte, o zamana kadar ovülasyonla oyalanıyorum bnde maksat boş geçmim, alışmışız artık her ay 🙈
Nasılsın canım bir gelisme var mı ? Bende bir kaç araştırma yaptım evde rahimagzi genişletme operasyonu ile

Sobelendim😃😃🥰😍 napıyosunuz fıstıklar ben çok fazla giremedim bu ara eşimin babannesi vefat etti zaten geçen kasımdan beri yaklaşık her ay bi cenazeleri oldu🥺okumaydı falan derken zaman geçti
Başınız sağolsun canım benim. Hamd olsun. Ben beklemeye devam. LaRisaCca LaRisaCca nın cezası bitecekti 😂belki gelir diye dolaşıyordum

X