Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam kızlar.
cuma kontrolden beri sağ kasığımda ağrı var bazen hareket edince batma oluyor bazen çok canım acıyor aklıma da kötü kötü şeyler geliyor.size yazayım da azcık rahatlayayım dedim.
cuma akşam yaptım ben çatlatma iğnesini ama acaba yumurtanin çatlamama ihtimali olmuş mudur?bu kadar ağrı olunca kist mi oldu acaba diye düşünüyorum ama olsa bile hemen ağrı olur mu?kafamda kurdum durdum bütün gün

Yok hayatım çatlayacağından ağrıyordur. Çatlamama ihtimali küçük. O yüzden günleri kaçırmamak adına öncesini de değerlendir diye konuşmuştuk ya

Yok yooook masallahin var gerci bnde hamilelkten snra boyle oldum yaa bildigin alzaymir

Kızlarrr napıyonuz ben boşladım burayı biraz tabiii sandınızz
ay kendimi makromeye örgüye işe verdim kafam biraz dağılsın istedim ne yapayım negatifi görünce tabi en son
ay kızlar ben pco muyum çok şüphelendim kendimden ya anlayanınız varmı buna konu da açmak istemedimm
bir de bana folik asit önerin nolur

Ooo tatlım benim hoşgeldin nasılsın
Canım hormonlarını bakmadan bunu bilemezsin ancak bir Dr sana bu tanıyı koyabilir. Ama gebelik öncesi eğer PCO olduğunu düşünüyorsan en işe yararı inofolic kombi. Biraz fiyatlı ama fayda gören çok.

aşko değerlerimi yazayım bak ben anlamıyorum kii
amh 5.54
prolaktin 8.56
tsh 0.921
lh 3.670
fsh 7.0
e2 28
progesteron 0.75

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…