Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy hadi gözün aydın canım ne zaman gideceksin doktora? Bende hafif ohss geçirdim bol bol et ye dediler bana bide kayısı canım.

Doktoruma yazdım yarın plan program yapıp haber vereceğini söyledi
Sanırım hormonlar ve ultrasonla bakıp karar verecek bu ay için
Genelde 2 adet şeklinde dinlendiriliyor ama bilemedim. Hala yiyorum canım kayısı özellikle gün kurusu baya iyi geliyor

Aa noldu canım. Yazısmaları okuyamıyorum hiç sürekli de giremiyorum. Özellikle bugun adet oldum nasıl şiddetli ağrı öldüm öldüm 2 ağrı kesiciyle anca dindi ağrısı
AA gözün aydın canım çok sevindim zamanında olmana rahatlarsın kuzum edaeco nun az bi lekelenemsi oldu cuma günü o yüzden sordum dinleniyordu

AA gözün aydın canım çok sevindim zamanında olmana rahatlarsın kuzum edaeco nun az bi lekelenemsi oldu cuma günü o yüzden sordum dinleniyordu.
Çok sağolasın canımm 13 gün sonra oldum yumurtlama zamanı gibi geldi
Çok az lekelenmede endişelencek birşey olmuyor diyor doktorlar insallah kesilir hemen canım çok dikkat et kendine edaecoo

Çok sağolasın canımm 13 gün sonra oldum yumurtlama zamanı gibi geldi
Çok az lekelenmede endişelencek birşey olmuyor diyor doktorlar insallah kesilir hemen canım çok dikkat et kendine edaecoo
Oyy Sagol Bbgmm dikkat ediyorum kendime elimden gldigince dinleniyorum seninde hasta olmana çok sevndm daha çok geçikmedn gelmiş hadi Bi adım daha yaklaştın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…