Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy hadi gözün aydın canım 😊 ne zaman gideceksin doktora? Bende hafif ohss geçirdim bol bol et ye dediler bana bide kayısı canım.

Doktoruma yazdım yarın plan program yapıp haber vereceğini söyledi 😊
Sanırım hormonlar ve ultrasonla bakıp karar verecek bu ay için 😊
Genelde 2 adet şeklinde dinlendiriliyor ama bilemedim. Hala yiyorum canım kayısı özellikle gün kurusu baya iyi geliyor 😊

Aa noldu canım. Yazısmaları okuyamıyorum hiç😔 sürekli de giremiyorum. Özellikle bugun adet oldum nasıl şiddetli ağrı öldüm öldüm 2 ağrı kesiciyle anca dindi ağrısı 😔
AA gözün aydın canım çok sevindim zamanında olmana rahatlarsın 🤗 kuzum edaeco nun az bi lekelenemsi oldu cuma günü o yüzden sordum dinleniyordu

AA gözün aydın canım çok sevindim zamanında olmana rahatlarsın 🤗 kuzum edaeco nun az bi lekelenemsi oldu cuma günü o yüzden sordum dinleniyordu.
Çok sağolasın canımm 13 gün sonra oldum yumurtlama zamanı gibi geldi 😊
Çok az lekelenmede endişelencek birşey olmuyor diyor doktorlar insallah kesilir hemen 🤲🏻 canım çok dikkat et kendine edaecoo edaecoo

Çok sağolasın canımm 13 gün sonra oldum yumurtlama zamanı gibi geldi 😊
Çok az lekelenmede endişelencek birşey olmuyor diyor doktorlar insallah kesilir hemen 🤲🏻 canım çok dikkat et kendine edaecoo edaecoo
Oyy Sagol Bbgmm dikkat ediyorum kendime elimden gldigince dinleniyorum 🤗 seninde hasta olmana çok sevndm daha çok geçikmedn gelmiş hadi Bi adım daha yaklaştın inşallah 🤗🤗

X