Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aşırı merak ediyorum, sen böyle dedikçe daha da meraklaniyorum vallahi vardir herşeyde bi hayır bakalım sen ne durumdasın şimdi peki
Bana korun diğer regl döneminde gel demisti, onu bekliyorum şimdi bugün bekliyordum olmadı. Tahminen salı yada çarşamba giderim düşük doz ile başlanacak bu sefer. 3 kutu kaldı zaten dolapta bekliyor

Bana korun diğer regl döneminde gel demisti, onu bekliyorum şimdi bugün bekliyordum olmadı. Tahminen salı yada çarşamba giderim düşük doz ile başlanacak bu sefer. 3 kutu kaldı zaten dolapta bekliyor
Herşey hazır bekliyorum diyosun yani e hadi bakalim, bismillah başla ben sana o zamanda dedim bak gör Nisan bize iyi gelecek inşallah

Daha az once ya lari sen bu kadar insani nasil aklnda tutuyon da sen sunu yaptirmistin sen bunu yaptirmistin noldu diye soruyosun diye aklimdan geciyodukiiiiiii o da karistirabiliyomus o da nornal bi insanmis bizim gibiymis diye bi sevindirik oldum ben buara dun konustugumu bugun unutuyom yaa ay boyle alakasiz yerlerde alakasiz mesajlarla giris yapiyom ortama ama geriden geriden okuyom bana fazla saapmayin mumkunse siz devam edin

Opebilirsinn buydann ama az once aradilar pozitifim resmi olarak
Canım zaten ilacına başladın erkenden çok şükür. İş yerindekiler de aslında dikkat etseler iyi ederler.
Kiz cok geriden geliyom ama tek tek okurken cevap saapmadan edemedim benm gobegim yana genisti hatta saglik ocaagi hemen kiz mi demisti yok hocm erkek demistm ama dogana kadr acaba kiz da ultrsonda mi karistirdilar diye korkmustum
Zaten benim de canım ekşi isterken ikiz erkek,tatlı isterken kıza hamileydim işin o kısımlarını hiç çözebilmiş değilim
Amin kuzum insallah
Pazartesi doktor randevusu olup ctesi virus olmakta varmis
Raabbim verdiyse vardir bi hayir
Benden de öyle oldu ya.. tüpe başladım 3 ya da 4 gün iğnelerimi vurdum,korona oldum. Aralıktan şubata kadar beklemek zorunda kaldım. Halloş demekki gerçekten zamanı değildi beklemek gerekiyordu
Kız ben de tutamıyomuşum ki zaten . O kadar çok kişi yazıyor ki topiğe bazen nickleri bile hatırladığını mutlu oluyorum

Aynen kuzu vakti saati degilmis demekki
İs yerindekiler kendilerini izole edicekler .kimseyle temas fln etmemelerini soyledim.
Aman iyi olur canım Allah korusun kimin ne şiddette geçireceği hiç belli olmuyor
Benim yumirtlama sonrasina denk geldi ama ilacta bir sure korunun diyor.
İnsallah birsey olmaz
Canım hastayken hamile kalan ve sağlıklı gebeliği olan çok kişi var hayırlısı olsun demek lazım. Arkadaşım gebeydi bilmiyordu zatüre ilaçları kullandı ağır. Bir baktık hamileymiş meğer. O doğan kız var ya şuanda Almanya'da genetik yüksek lisansı yapıyor

Benim yumirtlama sonrasina denk geldi ama ilacta bir sure korunun diyor.
İnsallah birsey olmaz
Kuzu yaaa nasılsın şimdi iyimisin peki herşey yolunda mı birsey olmaz inşallah biliyorsun Bi laf vardır sen ögrenene kdr Allah korurmuş bebegini die olsa bile taktiri ilahi ne yazılmışsa kadere onu yaşıyoruz işte çok şükür yinede halimize ltfn dkkt et kndne de kocana da bol vitaminli şeyler içip yiyin su bol tüketin

Anladım canım benim opu zamanı baktığında 5000lerde çıktı o yüzden direk 2 adet bekleyelim dedi
Hadi yaa ooo baya fazlaymıss ben de baktırıcakmı diye düşündüm ama baktırmadı . Direk dondurucaz dedi heralde tahmin etti yüksek çıkacağnı cunkı ben ohss geçirdim hafifte olsa 1 hafta baya kötüydüm. Bugun adet oldum bu arada bakalım ne diyecek.

Ayy hadi gözün aydın canım ne zaman gideceksin doktora? Bende hafif ohss geçirdim bol bol et ye dediler bana bide kayısı canım

Kizlar günaydın benim bugünde yumurtlama demin test yaptım iki gündür pik ama dun geceyi degerlendirmistim. Acaba kaç gün böyle olacak catlamadi henüz namissiz yumurta:)) simdi isin yoksa bu geceyi de degerlendir benim merak ettiğim asil önemli olan yumurtlamayimi değerlendirmek çatlamayimi değerlendirmek önemli olan?

Hepisini değerlendir

Canım öncesi içeride sperm bulunması açısından önemli çatlaman bugün olur. 20:00 de bir daha test yap kontrol et. Bugün ve yarını değerlendir muhakkak
Hepisini değerlendir
Dediğini yapın yaptığını yapmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…