Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahim kalınlığın iyi dedi hormon için kan aldı cuma gel dedi sonuçların öncekiler biraz yüksek sanki dedi ona göre ilaç verecem dedi eşimin sonuçları için elle yazilmis başka bı yerde tekrar test versin dedi cuma ürolojiye muayne olacak zaten ama perhizi uymuyor neredeyse 15 gündür ilişki olmadi eşim gorevdeydi ee sonra regl oldum bugün kendi kendine bosaltsa cuma günü daha da az olur spermi bilmiyordum alttan muayene etmedi

Ben iyi okuyamadım varsayıyorum ertelersen kaç ay erteleyeceksin peki kuzum emin misin
2-3 ay gibi erteleme. Aslında çok değil.
LaRisaCca H halleycik siz böyle dediyseniz eşim hiç kabul etmez neyse oluruna bırakmışım. Zaten uzun protokol olursa arada gider gelirim. Aslında tez biterse zihnim çok rahat başlamış olacak tedaviye, o yüzden şeytan dürtüyor.

Ya gercektenmi o nasıl sokmak beynime kadar sanki

Askim kendisi sperm atimi yapsin 2 gun de olsa olur sorun yok ama saglam bi arastirilmasi gerekir. Senin de oyle insallah sonuclar guzel cikar canim
E tabi adam aylardir o gunu bekliyor yazik valla modu gider
Ya gercektenmi o nasıl sokmak beynime kadar sanki
Evet biraz oyle yapiyorlar belki de beni acitmadilar bilmem

Ayy ne sirin bir fil bu

Naber kiz minnosss

Cok mu su icersin normalde ne guzel ama hic sislik olmaz sende. Kuzum yok adetten on gun oncede olmak demek 2.5 haftalik gebelik demek yani daha gebelik hicbirsekilde belli olmaz
Nerde keşke içebilsem, aklıma bile gelmiyor su içmek. Bugün dahacdacaz içicem bakalım yine sık gidecek miyim?

Benim kasımlarımım altı sancı değilde sanki bi yoğunluk baskı var. Kabızlık. Bunlar belirti olsa keşke.

Randevuyu doktora anca cuma gününe aldım yarın da verirsem elimde iki tane beta olur ona göre gösteririm inşallah

İnsallah işe yarar canımın içi insülin direncini kırdım çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…