Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tak kenke ne kadar kırpıstirirsan o kadar iyi

Sen de iyi ki varsin cicegim gel opim bi tane

Fiyat baya iyi hayatim sifan olsun insallah

Gecmis olsun kuzum benim insallah hic gerek kalmadan gecer
Ahaha hayal ettimde tam cubuğu sokarken kırpıştırmaktan kliplerdeki gibi yel estircem
kız ben kolayını bulsam ayıcıklı pijamalarımla gitcem ondan demek bana böyle davranıyolar

Bn bunu begendm uzun protokol olursa o ara girersin bnce erteleme kuzum

Oyy yavrmmm çok geçmiş olsun ya inşallah gerek kalmadan geçer rabbim sakınsın seni kötülüklerden
Iyiki varsınız kızlar
Sende iyiki varsın balımm mm

Kuzum keseyi gördüm bebegi de gördüm geçen hafta cuma günü kalp atışı için gidicez bbbgm sn nasılsın
Yaaaa küçük bezelyelere bin kere maaşallah o zaman çok sevindim çookk
Çok şükür kuzum iyiyim gün sayıyorum bende gözler böyle açık

Ahaha hayal ettimde tam cubuğu sokarken kırpıştırmaktan kliplerdeki gibi yel estircem
kız ben kolayını bulsam ayıcıklı pijamalarımla gitcem ondan demek bana böyle davranıyolar
Ahahah kadin hemsirelere denk gelmemeye calis canim hic acimalari yok guzel kadinlara
Pisirmedimm
Pisirende yeedimm
Tembel time
Ohhh yarasinnn canimm surekli dort ayaginin uzerine dusuyosun valla sanslisin
Yine bu seneki doğumlar da millet yerine yanımızda korona b... Olucak
He yaaa kabus dolu bir yil bizi bekliyor yine
Sarma dolma yedm ben kuzum kaynişteyim yine midem yanardag gibi şişlik tende bayılcm şimdi
Ohhh missss sifa olsun sana ve minnosa
bugün çatlatma iğnesi olalı 12. günüm ve erken gebelik testim negatif çıktı. bu şekilde olup sonra pozitife dönen var mı? adetime 3 gün var
Canim tedavinin 14. Gununde erken gebelik testinde coook silik cizgiyle ogrenen arkadasimiz da oldu burda yani umut hep vardir

çok teşekkür ederim kuzum içimi biraz olsun rahatlattın adet belirtilerim de başladı sancılar falan moralim bozulmuştu

Annem var kuuzumm is yerime yakin oturuyor
Sonraa eve cok yakin oturan teyzem varr
Birdee manevi annem var odaa isyerime cok yakin
Ücünden de Allah razi olsunn
Esimin aile apartmanindayim amaa gitmiyom pek

çok teşekkür ederim kuzum içimi biraz olsun rahatlattın adet belirtilerim de başladı sancılar falan moralim bozulmuştu
Bozma canim moralini ama umutlanma da eger olursa surpriz olsun inaallah bebisin seninledir
Annem var kuuzumm is yerime yakin oturuyor
Sonraa eve cok yakin oturan teyzem varr
Birdee manevi annem var odaa isyerime cok yakin
Ücünden de Allah razi olsunn
Esimin aile apartmanindayim amaa gitmiyom pek
Oohhh valla bu duruma en uygun sıfat "kebapp"

Hasetlik anam hasetlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…