Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim gozunde cikan kistten haberim yoktu cok uzuldum. Gecmis olsun,Nasil iyilesecek acaba operasyon ile mi alacaklar
Canim benimmmm
Cok sevindim yaaa Allah saglikla tamamina erdirsin insallah. Canim gec dollenme olmustur belki endiselenme insallah saglikli gebeliktir. Yarin 18. Gun mu? 2 gunde bir degerlerinin artisina baktiginda zaten anlasilacak sakin ol iyi dusun

Çok sağol arkadaşım geçen ay olumsuz sonuçlandı adet olmuştum ama bu ay tuttu bakalım evet yarın 18 oluyo 1 martta vuruldum iğneyi Bi seferde kimyasal gebelik geçirmiştim 200 de kalmıştı beta sanırım kalp atışı duymadan rahatlayamam hamileyim diyemem sana da çok sevindim rabbim tamamına erdirsin

Tesekkur ederim caniminici ben de senin gibi kalp atislarini duymadan rahat edememistim ama duydum sukurler olsun. Sen de duyacaksin. Kimyasali hatirliyorum. Acaba dr a mi gitsen? Kan sulandirici kullanman gerekiyor mu? Keske hemen bir de kontrolune girsen arkadasim ya

Bunu da ilk defa duyuyorum hay Allahım neler görcz duyucaz daha tedavisi neymiş peki çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…